Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 22:44:22

Чернігівські районні видання оприлюднили соціологію з порушеннями

25.09.2015   09:49Агенцiя

Замовна соціологія - один з методів ведення недобросовісної агітації. На жаль, політичні сили Чернігівщини нехтують стандартами демократичних виборів та чесної конкуренції.

Довготерміновим спостерігачем ОПОРИ днями було зафіксовано публікацію у Щорській районній газеті «Промінь» від 19.09.2015, яка не містить повної інформації про результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами.

Формуюче думку опитування вочевидь на користь партії «Наш край» було зафіксоване в комунальних районних виданнях. При цьому було порушене виборче законодавство, повідомляють спостерігач мережі. Зокрема, автор статті не зазначив час проведення опитування, територію, яку воно охоплювало, розмір та спосіб формування соціологічної вибірки опитаних, методу опитування, точного формулювання питань, можливої статистичної похибки, а також замовника опитування, що вимагає пп. 1,2 ст.53 Закону України «Про місцеві вибори».

Стаття такого ж змісту з’явилась і у Корюківській районній газеті від 19.09.2015. Вона містить більше вихідної інформації, проте не є повною, оскільки не згадується замовник опитування.

Зміст цих абсолютно ідентичних повідомлень дозволяє зробити висновок про схильність автора до партії «Наш край». До слова, Громадянська мережа ОПОРА вже повідомляла про загрози використання адмінресурсу з боку згаданого партійного об’єднання. 

Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.