Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 05:22:59

У Михайло–Коцюбинському відкрито пам’ятник загиблим учасникам АТО

24.09.2015   13:12Агенцiя

23 вересня 2015 року у смт Михайло-Коцюбинське відкрито пам’ятник учасникам антитерористичної операції, які загинули при виконанні бойових завдань, захищаючи незалежність та суверенітет України.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, голова районної державної адміністрації Віктор Корж, Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний, керівники районних установ та організацій, громадськість селища, засоби масової інформації.

Символічно, що на заході були присутні два покоління бійців: ветерани Другої світової війни та учасники антитерористичної операції на сході країни.

— Вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за нашу державу, – це наш святий обов’язок. І сьогоднішнє відкриття пам’ятника загиблим учасникам Антитерористичної операції – це щира дань справжнім патріотам, які самовіддано захищали Вітчизну, боролися за її суверенність, мир та спокій на рідній українській землі, — зазначив у своєму виступі Сергій Биконя.

На території селища п’ять місць військових захоронень, чотири з яких – часів Другої світової війни. Більше тисячі михайло-коцюбинців пішли захищати рідний дім на фронт, 632 жителя селища так і не повернулися додому живими.

На Меморіалі Слави братська могила, в якій спочивають 129 офіцерів і солдат Червоної Армії, а також 17 партизан, які загинули при звільненні колишнього Михайло-Коцюбинського району. На сьогодні відомі прізвища лише 58 з них. На місці загиблих у 1956 році встановлено пам’ятник «Скорбна мати».

У травні цього року на будівлі Михайло–Коцюбинської гімназії вже відкрито меморіальні дошки воїнам-землякам, загиблим у зоні проведення АТО на сході України, Івану Томилку та Володимиру Брешинському. Для нинішнього та майбутнього покоління вони завжди будуть прикладом мужності, стійкості у боротьбі та самопожертви заради майбутнього нашої держави.

В рамках заходу також були вручені ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом» п’ятьом ветеранам Другої світової війни.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв