Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:07:39

Владислав Атрошенко: "Прийшов час, коли всі здобутки треба перевести в іншу якість"

22.09.2015   16:11Агенцiя

21 вересня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі відбувся форум «Вірю у майбутнє Чернігова».

Присутні на заході чернігівці висловили свою підтримку народному депутату Владиславу Атрошенко, який балотуватиметься на посаду міського голови.

На форумі виступаючі багато говорили про діяльність Владислава Атрошенка та його команди, про роботу БФ «Поліський оберіг», про те, що програми, започатковані народним депутатом, працюють незалежно від того є вибори чи нема. А також про те, що саме ця людина зможе вдихнути нове життя у звичний уклад міста.

Сам Владислав Атрошенко, вийшовши на сцену, привітав чернігівців з Днем визволення міста від фашистських загарбників і вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

А потім поділився своїми планами та здобутками, пояснив які новації та зміни очікують Чернігів і чого він хоче досягти, працюючи на посаді міського голови. «Прийшов час, коли всі здобутки треба перевести в іншу якість. В ту якість, яка демонструватиме сильні сторони та перспективні можливості нашого прекрасного міста, дозволить змінити ставлення містян до влади на краще», - сказав Владислав Атрошенко. Він висловив сподівання, що коли настане час йому передати Чернігів наступному більш молодому і достойному очільнику, то  це буде процвітаюче та успішне місто.

Владислав Атрошенко озвучив головні напрямки, що потребують змін. В першу чергу, це транспортна система міста, яка потребує втручання та модернізації. По-друге, освітня галузь повинна давати учням навички та вміння, які дадуть їм можливість бути конкурентоздатними та отримувати сучасні знання. «Потрібно відкривати не тільки англійські, німецькі та французькі класи з вивчення іноземних мов, але і китайські. Це дуже перспективно. Треба оснащувати класи та давати дітям можливість освоїти IT-технології», - наголосив В.Атрошенко.

На думку політика, Чернігів – має стати містом, відкритим для бізнесу. А самі працівники міської ради повинні вміти презентувати його для інвестора. «Ми плануємо зробити місто відкрите для бізнесу. І навіть із працівників міськвиконкому ми представимо гіда для будь-якого інвестора, який хоче вкладати кошти, створювати робочі місця. І звичайно все це буде виконуватись відкрито та прозоро, - зазначив Владислав Атрошенко. - Я впевнений, що в час інформаційного суспільства слава про наше місто вийде далеко за кордони нашої держави і привабить інвесторів».

Зі сцени на підтримку Владислава Атрошенка виступали представники освітньої та медичної галузі, волонтери, громадські діячі, вдячні батьки.
Так за словами завідувача поліклінічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба довгий час у Чернігові був тільки один реанімобіль, зараз їх вже декілька. Лікар наголосив на тому, що системно допомагаючи лікарням міста та області сучасною апаратурою та медикаментами: «Владислав Атрошенко разом з лікарями рухає медицину Чернігівщини до більш якісної та кваліфікованої».

Зазначимо, що в рамках програми «Доступна медицина» за півтора року було проведено 146 медичних акцій і майже 25 тисяч осіб отримали кваліфіковану медичну допомогу.

Багаторічна директор школи №1 Людмили Геращенко сказала: «В якийсь момент я подумала, а навіщо Владиславу Анатолійовичу йти в мери? У нього є робота, є бізнес, він – депутат Верховної ради. Він і так чимало зробив, і я вірю, що неодмінно зробить все для того, аби Чернігів став успішним. Я переконана, що його мета стати міським головою продиктована патріотизмом та бажанням допомогти рідному місту». 

Директор музичного училища ім. Л.Ревуцького розповів, що завдяки допомозі Владислава Атрошенка  вдалося отримати та реставрувати два найкращих в світі музичних інструменти. Володимир Суховерський сказав, що пам’ятає слова, які сказав Владислав Атрошенко, коли йому аплодували за такий чудовий подарунок: «Я зробив це з трьох причин: наявність такого інструмента у Чернігові підніме імідж міста, підвищить якість підготовки музиканта. А ще для того, щоб відати шану дорогій мені людині - Любомиру Боднаруку».

Наталія Романова, віце-президент конгресу місцевої та регіональної влади Ради Європи, переконана: «Владислав Атрошенко це та людина, яка може зробити для Чернігова те, чого досі не було. В дуже непростий час, коли в країні проводяться дуже складні і важливі реформи, важливо щоб містом керувала людина, яка розуміє як робити справу так, щоб вона була успішна». На її думку, змінити посаду народного депутата на посаду міського голови може тільки людина, яка дійсно любить своє місто і зможе зробити так, щоб Чернігів став найщасливішим та найкрасивішим містом в Україні.

Наприкінці форуму «Вірю у майбутнє Чернігова» на сцені була представлена вся команда Владислава Атрошенка.

Олена Михайлова

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.