"Самопоміч" висунула Володимира Зуба кандидатом у мери Чернігова
Екс-кандидат на минулих довиборах до Верховної Ради у 205-ому окрузі Володимир Зуб змагатиметься за мерську булаву у Чернігові. Таке рішення ухвалили 21 вересня учасники зборів Чернігівської міської організації партії «Об`єднання «Самопоміч».

Без жодних вагань та тривалих обговорень вони одноголосно підтримали відповідну пропозицію своїх однопартійців, які обстоювали її на нещодавньому партійному з`їзді.
Новоспеченому кандидатові 48 років. У минулому В. Зуб працював заступником головного лікаря чернігівської обласної лікарні, нині очолює управління охорони здоров`я Львівської міської ради.
У місті Лева відзначився активними кроками у реформуванні медичної сфери та залученні інвесторів. Влітку цього року балотувався до парламенту на позачергових виборах у Чернігові, зайнявши третє місце.
Його прізвище також фігурує у списку кандидатів до міської ради від «Самопомочі» (32 особи), котрий також одноголосно затвердили на зборах. Першу позицію у ньому посідає голова міської парторганізації Ольга Хоніч.
«Середній вік наших висуванців – 32 роки. Є і молодші, і старші, але переважають молоді люди», - наголосив В. Зуб.
newvv.net
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.