Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:35:02

Агітаційна еквілібристика у Чернігівському ліцеї – за потенційного кандидата легально агітувала директорка

18.09.2015   14:57

Позавчора, 15 вересня, у Чернігівському ліцеї № 32 батьківські збори перетворилися на агітмайданчик.

Директорка навчального закладу під час заходу переконувала присутніх віддати на виборах свій голос за конкретну людину, якою виявився діючий депутат міської ради Сергій Вакуленко.

Зібрана аудиторія, як повідомляє спостерігач мережі ОПОРА, була невдоволена нотками агітації, які лунали з вуст директорки ліцею. «Я хочу порадити вам прийти на ці вибори і проголосувати за конкретну людину, яка робить щось конкретне матеріально для нашого навчального закладу», – такими словами закінчила свою промову виступаюча.

Відповідно присутні меншою мірою вирішували питання, що стосуються навчального процесу своїх дітей, а значною мірою слухали звіт про діяльність Сергія Вакуленка. Сам представник депутатського корпусу безпосередньо взяв слово трохи пізніше. Однак агітація в його словах не прослідковувалася.

Помічник діючого депутата Сергія Вакуленка, контакти якого наявні у відкритому доступі на сайті Чернігівської міської ради, відмовився коментувати дану ситуацію. У свою чергу, Людмила Василівна Тарасюк, директор ліцею № 32, запевнила спостерігача мережі ОПОРА, що виборче законодавство не порушувалося, адже агітації не було. «Під час батьківських зборів був озвучений звіт про використання спонсорських коштів. Нам допомагав не тільки Сергій Володимирович Вакуленко, а і губернатор та Анатолій Долеско (прим. авт. колишній кандидат по 205 виборчому округу під час позачергових парламентських виборів 2014 року)», – запевняє пані директор. Так, за її словами, виступаючи, Сергій Вакуленко говорив про свою діяльність у якості діючого депутата, а не кандидата.

Слід зазначити, що згідно п. 7 ст. 54 передвиборна агітація здійснюється з додержанням принципу рівних умов та можливостей, що передбачає надання кандидатам, їх довіреним особам, місцевим організаціям партій (блокам), кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, та їх уповноваженим особам за однакову плату одних і тих самих приміщень для проведення масових заходів, надання однакових друкованих площ та ефірного часу на радіо і телебаченні.

Отже, такі дії свідчать про недобросовісну конкуренцію, а після офіційної реєстрації кандидата міститимуть ознаки порушення виборчого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини