Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 01:39:57

За підтримки Олександра Соколова День міста буде найнасиченішим та найцікавішим за останні роки

18.09.2015   14:52

Чернігів майже одночасно святкує День міста й річницю визволення Чернігова від фашистських загарбників, тож святкова програма за ініціативою мера міста буде насиченою та цікавою.

Окрім звичних для чернігівців концертів на Красній площі та в Чернігівському міському парку культури та відпочинку, у місті відбудеться безліч інших цікавинок завдяки міському голові Олександру Cоколову.

Зокрема, програма заходів передбачає покладання квітів до меморіалів пам’яті загиблих під час визволення Чернігова від нацистських загарбників та відкриття меморіальних дошок чернігівським бійцям-героям, які захищали цілісність нашої держави в зоні проведення АТО. 21 вересня о 10.00 розпочнеться «Марш єдності» — загальна хода від Красної площі до Меморіалу Слави, яка символізує єднання чернігівців навколо ідеї розвитку міста. «Найважливіше завдання — зберегти безцінну культурну спадщину Чернігова для наступних поколінь. Пам'ятаючи та шануючи історію древнього міста над Десною, героїчні бойові та трудові подвиги своїх земляків, ми закладаємо міцну основу для майбутніх звершень і високих досягнень на благо рідного Чернігова», — вважає Олександр Соколов.

Після пам’ятних заходів місто перейде до активної фази святкування, тож чернігівці зможуть відвідати презентації книг, вистави, концерти, театр, фестивалі, ярмарки або ж взяти участь у безлічі спортивних змагань. Під час святкування Дня міста відбудеться перша в Чернігові хорова вистава, яка з’явилася в нашому місті завдяки меру. На вулицях міста пройдуть пленери, де чернігівські та приїжджі художники будуть малювати красу нашого міста.

17 вересня відбудуться гастролі Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької під патронатом Почесного Консула Республіки Латвія в Україні Олени Вишнякової. На святкування Дня міста до нас завітають і латвійські журналісти. Цей прес-тур відбувається за сприяння міського голови Олександра Соколова, який активно підтримує розширення міжнародних зв’язків та співпрацю із закордонними колегами.

Нині міська рада планує виділити місце для будівництва Латвійського дому, на території якого має з’явитися Сад скульптур. «Чернігів стане центром міжнародного туризму», — вважає міський голова Олександр Соколов.

У цілому програма святкування Дня міста налічує близько 30 різних заходів, які розпочалися 15 вересня і будуть продовжуватися близько двох тижнів.

До речі, нещодавно в нашого міста-побратима Огре (Латвія) теж був день народження, і чернігівська делегація привітала його мешканців зі святом, а тепер латвійських гостей зустрічаємо вже ми. I, дивлячись на всю програму святкування, можна сміло казати — зустрінемо їх на високому рівні.

PR

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини