Міністр молоді та спорту України – про досягнення і пріоритети спортивної галузі
14 серпня, у понеділок, до Чернігова завітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.
![](/uploads/11467-m.jpg)
Приводом візиту став Чемпіонат України з літнього біатлону.
Цьогорічні змагання, безперечно, зібрали «зірковий» склад збірної України з біатлону, адже поборотися за перемогу в чемпіонаті до Чернігова, зокрема, приїхали олімпійські чемпіонки XХІІ зимових Олімпійських Ігор Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима, учасник Олімпійських ігор у Сочі Сергій Семенов.
Під час візиту відбулася зустріч зі спортивною громадськістю області, під час якої Ігор Жданов окреслив пріоритети роботи Міністерства молоді та спорту. Найголовнішим, на його переконання, на сьогодні є підготовка збірної України до участі у 2016 році в ХХХІ літніх Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро.
- Маємо всі зусилля спрямувати на якісну підготовку української збірної до участі в Олімпійських Іграх. Вже отримали 30 ліцензій, з них 2 вибороли спортсмени з Чернігівщини. Працюємо над підсиленням методичного і медичного супроводу збірних команд, - зазначив Міністр.
Серед важливих кроків реформування галузі спорту Ігор Жданов вважає підвищення автономії національних Федерацій з видів спорту. Це, на його думку, дасть можливість об’єктивно підходити до формування збірних команд України, забезпечувати їх фінансову підтримку, і як результат – розраховувати на високі спортивні досягнення України.
Не залишилося поза увагою Міністра і проблемне питання покращення матеріально-технічного стану об’єктів спортивної інфраструктури. Вкотре Міністр наголосив, що місцеві органи виконавчої влади мають розуміти необхідність розвитку фізичної культури та спорту, всебічно підтримувати види спорту, у т. ч. фінансово.
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич запевнив, що розвиток спорту, підтримка молоді, збереження здоров’я громадян є пріоритетом у роботі облдержадміністрації.
Також Ігор Жданов акцентував увагу і на важливості національно-патріотичного виховання молоді, створення осередків для її розвитку, таких, наприклад, як регіональні Молодіжні центри.
Під час візиту Міністр відвідав Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з лижного спорту та Центр олімпійської підготовки з лижного спорту, взяв участь у церемонії нагородження переможців Чемпіонату України з біатлону, відповів на запитання місцевих ЗМІ під час прес-конфренції.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.