У Чернігові розгорнули 33-метровий Прапор Миру. ФОТОрепортаж
Святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапору України продовжила патріотична акція "Прапор Миру", ініційована Єдиним волонтерським центром та підтримана обласної державною адміністрацією. 33-метровий Державний Прапор України розгорнули на Красній площі Чернігова.
Цікава історія цього великого Прапору. Влітку 2014 року отаман Микола Череп, господар «Соколиного хутора», разом зі своєю родиною, враховуючи непросту ситуацію в Україні, пов’язану з антитерористичною операцією, виготовили 33-метровий Державний Прапор України, використовуючи астрологічні числа та національну кольорову гаму. Вперше Прапор розгорнули разом із родиною і козаками хутора, вдруге – спільно з волонтерами-підприємцями, які надавали допомогу бійцям АТО, на Покрову 17 жовтня 2014 року на берегах річки Смош у Соколиному хуторі. Прапор мандрував багатьма містами та селищами Чернігівщини. Його розгортали під час обласного Форуму волонтерів.
Урочистою ходою представники органів державної влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці, бійці, які захищають незалежність нашої країни в зоні антитерористичної операції, родини загиблих бійців-героїв, юнаки та дівчата, які отримали паспорти громадянина України, представники підприємств, організацій, громадськості, творчі колективи обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм пронесли «Прапор миру» до Катерининської церкви.
Естафету несення прапору перейняли спортсмени-велосипедисти. Вулицями стародавнього міста вони доставили його до річки Десна та передали веслувальникам. Далі відбувся сплав великого Державного Прапора України на драганботах по Десні, до веслувальної бази комплексної дитячо-юнацької спортивної школи(ДЮСШ) № 1 Чернігівської міської ради.
До теми: Чернігів святкує День Прапора. ФОТОрепортаж
Патріотична акція «Прапор миру» завершилась опівдні загальнонаціональною хвилиною мовчання. У цю мить, разом з усією Україною, чернігівці та гості міста вшанували пам’ять героїв, які мужньо віддали своє життя заради незалежності країни.
А продовжилось відзначення Дня Державного Прапора України на веслувальній базі ДЮСШ. Тут за участю керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, дітей, які відпочивають у літньому таборі «Зміна», відбувся святково-розважальний захід «Козацька слава». Чудовий, святковий концерт, ігри, веселі естафети, конкурси, справжній, смачний козацький куліш, все це допомогло містянам не лише патріотично, у дусі давніх українських традицій провести цей день, а й гарно відпочити.
ФОТО Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.