Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:00:14

"Стіну" на Чернігівщині обіцяють до кінця року

19.08.2015   13:53Агенцiя

Ділянка державного кордону з РФ у межах Чернігівської і Харківської областей до кінця року буде облаштована. Про це на засіданні уряду заявив перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Сиротюк.

"Сплановані на цей рік завдання щодо облаштування держкордону будуть виконані. В цілому до кінця року за бюджетні кошти буде облаштовано державний кордон у межах Чернігівської та Харківської областей. Решта ділянок буде обладнуватися за рахунок інших джерел", - зазначив він.

Зокрема, за його словами, буде обладнано 7 опорних пунктів, 90 км невибухових загороджень, 214 км рокадних доріг і контрольно-слідових смуг, 380 км протитанкових ровів. Також буде встановлено 44 спостережні вежі, розгорнуто 7 нових підрозділів та комендатуру швидкого реагування, 2 бойові модулі.

За його словами, на сьогодні вже розроблені техзавдання та укладені договори по всіх 35 ділянках кордону. Обладнано вже 180 км протитанкових ровів, 546 км фортифікаційних перешкод,  39 км загороджень з колючого дроту, 175 бліндажів, 897 окопів, 134 перекриті щілини, встановлено 6 нових спостережних веж.

Щодо використання бюджетних коштів, Сиротюк повідомив: "Вже отримано 139 млн грн з 300 млн, передбачених на цей рік. Роботи нами сплановані вже на 468 млн", - сказав він.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.