Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:44:42

Комісія запропонувала Чернігівщині передавачі для відновлення мовлення

19.08.2015   12:23Агенцiя

18 серпня в Міністерстві інформаційної політики України під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики Тетяни Попової було обговорено питання щодо виділення передавальної апаратури для Запорізької і Чернігівської областей.

У зустрічі взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Державного комітету телебачення і радіомовлення, СБ України, Чернігівської та Запорізької ОДА.

Під час зустрічі Комісія прийняла рішення про виділення передавачів для відновлення мовлення українських телеканалів для Запорізької і Чернігівської областей. Заступнику голови Запорізької ОДА Едуарду Гугніну та директору департаменту інформаційної політики Чернігівської ОДА Подорвану Андрію члени Комісії порадили виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю фідерів і антен, необхідних для включення запропонованих передавачів, або, за необхідності, звернутися до юристів МІП для підготовки постанови Кабінету Міністрів України для виділення коштів.

Аналогічну пропозицію щодо виділення передавачів отримали Херсонська та Одеська ОДА у відповідь на їх письмові звернення.

До Міністерства інформаційної політики України регулярно надходять звернення-скарги щодо мовлення заборонених російських телеканалів, на які Комісія оперативно реагує та пропонує варіанти вирішення проблем. Крім того, ведуться перемовини з приватними каналами щодо закупівлі ними додаткового обладнання та спроможності сплачувати за електропостачання для трансляції в зоні, де не достатньо мовлення українських телеканалів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.