Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 09:16:04

Коропщина – з новим головою райдержадміністрації

19.08.2015   07:40

Ним став Володимир Миколайович Куніцин. Відповідне розпорядження Президент України підписав 14-го серпня, а вже 18-го, у вівторок, відбулося представлення нового голови в районі.

Очільника РДА представляв голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, родове коріння якого, до речі, на Коропщині.

Нагадаємо, що Коропський район майже вісім місяців був без голови райдержадміністрації. Після звільнення з посади голови РДА А.І.Мілюкова виконуючими обов’язки голови були його заступники: спочатку Г.В.Дроздов, а згодом А.М.Пацюк.

Сьогодні ж у залі засідань райради з приводу призначення голови райдержадміністрації зібралося чимало люду: керівники установ, організацій, сільські та селищні голови, представники органів влади, структурних підрозділів РДА та райради, районні депутати та інші.

Проте особливо представлення пан Куніцин не потребував, адже Володимир Миколайович – людина в районі, та і не тільки, досить знана. І як фермер, і як голова районної ради п’ятого скликання.

Представляв нового голову очільник виконавчої влади Чернігівщини Валерій Куліч, який по-щирому під оплески присутніх у залі привітав Володимира Миколайовича з відповідальною посадою. Валерій Петрович розповів про соціально-економічну ситуацію в області, зробив акценти на основних завданнях, які спільно, і обласній владі, і районній, доведеться виконувати.

«На нас очікує велика робота у плані об’єднання територіальних громад, і наше завдання – створити спроможні громади. В області вже є декілька таких, які будуть затверджені на найближчій обласній сесії. На їхньому прикладі хочемо показати, що і як буде працювати в таких новостворених об’єднаннях, якими будуть бюджети, – сказав Валерій Петрович. – З об’єднанням громад зволікати не слід, адже перші тридцять об’єднаних громад отримають гранти на певні соціальні проекти, розвиток своєї території».

Також Валерій Куліч наголосив на необхідності переходу закладів соціальної сфери на альтернативні види палива, а також на підготовці проектів, які можна було б реалізувати за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку.

Увагу сільських голів голова ОДА звернув і на важливість оперативного оформлення субсидій жителям району, аби на початок опалювального сезону не паралізувати роботу соціальних служб.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини