Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 03:51:35

Призначено першого та двох заступників начальника обласного Управління ДСНС України

13.08.2015   17:59Агенцiя

Вони призначені на ці посади наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 серпня 2015 року.

13 серпня у Чернігові начальник обласного Управління ДСНС України полковник служби цивільного захисту Юрій Бреус представив особовому складу новопризначених своїх першого заступника полковника служби цивільного захисту Дмитра Бескостого, заступника з реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Ігоря Афанас’єва та заступника з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки підполковника служби цивільного захисту Сергія Власенка.

До нині Дмитро Бескостий обіймав посаду начальника відділу цивільного захисту, Ігор Афанас’єв - першого заступника начальника управління, а Сергій Власенко - начальника Чернігівського міського відділу обласного Управління ДСНС України.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини