Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 01:32:20

Делегація Чернігова взяла участь у святкуванні Дня міста Огре

05.08.2015   16:44Агенцiя

31 липня – 1 серпня делегація міста Чернігова взяла участь у святкуванні Дня міста Огре (Республіка Латвія), яке є містом-партнером Чернігова.

До складу делегації входили представники Чернігівської міської ради, ансамблю бандуристів «Соколики», креативної агенції «Академія зірок», ансамблю народних інструментів «Фортіссімо» та народні майстри.

Програма заходів була надзвичайно насиченою. Учасникам без сумніву запам’ятався початок святкувань, а саме привітання мера міста Огре Артурса Мангуліса, який заспівав оперну арію. Вітання від Чернігівського міського голови було виголошено українською та англійською мовами.

Серед інших гостей свята наша делегація вирізнялась традиційними українськими вишиванками та державною символікою, які постійно були присутні у вбранні. Наші творчі колективи стали окрасою святкування Дня міста Огре і були нагороджені гарячими оплесками, квітами та пам’ятними сувенірами. І під час проведення параду учасників і в спілкуванні під час заходів місцеві жителі висловлювали всіляку підтримку та солідарність з Україною. На ярмарковій вулиці наше містечко майстрів викликало неабияку зацікавленість розмаїттям сувенірів, оберегів та всіляких традиційних прикрас. Крім того, в рамках виставки розповсюджувалась інформація про туристичні можливості міста Чернігова.

Слід відмітити, що під час усіх заходів проводились благодійні акції на підтримку України та Чернігівщини зокрема.

Приємною несподіванкою для нашої делегації була зустріч та спілкування з Президентом Республіки Латвія. Пан Раймондс Вейоніс привітав делегацію України та запевнив у безумовній підтримці Латвією України. Він висловив зацікавленість у подальшому розвитку українсько-латвійських відносин як на державному, так і на регіональному рівні.

Під час зустрічей з керівництвом міста Огре було підтверджено домовленості щодо оздоровлення дітей з сімей загиблих в зоні АТО. Також, громада міста Огре готує гуманітарний вантаж для сімей переселенців. Мер Огре пообіцяв вивчити питання щодо купівлі у Республіці Латвія електротранспорту для потреб міста Чернігова.

Загалом візит нашої делегації до міста Огре дуже душевно сприймався всіма учасниками святкування від пересічних громадян до керівництва держави.

В день від’їзду чернігівська делегація разом з гостинними господарями свята у дружньому колі заспівали Гімн України.

За інформацією управління культури міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.