Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 12:12:48

На виборах до Верховної ради 17,7% чернігівців проголосували б за УКРОП

03.08.2015   19:28

УКРОП – серед лідерів електоральних симпатій на виборах до Верховної Ради в Чернігові – опитування

За Блок Петра Порошенка проголосували б 31,6% виборців, а за "Українське об'єднання патріотів – "УКРОП" - 17,7%.

Соціологи зазначають, що якби у липні одночасно з проміжними виборами до парламенту відбувались вибори партій до Верховної Ради, лідерами електоральних симпатій на 205 виборчому окрузі у Чернігові були б Блок Петра Порошенка "Солідарність", за який готові проголосувати 31,6% серед тих, визначився з вибором і взяв би участь у голосуванні, та "Українське об'єднання патріотів – "УКРОП" – 17,7%.

Такими є результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" напередодні проміжних виборів на одномандатному виборчому окрузі №205, повідомляється на офіційному сайті "Рейтингу".

Крім того, 13,5% проголосували б за Об'єднання "Самопомiч"; 9,2% – "Радикальну партію" Олега Ляшка; 7,5% – "Батьківщину"; 4,9% – "Свободу"; 4,6% – "Громадянську позицію"; 3,4% – "Опозиційний блок"; 2,7% – "Правий сектор"; майже 5% – інші партії.

Таким чином, рейтинги партій багато у чому відповідають рівню підтримки кандидатів, які балотувались на окрузі, особливо це стосується лідерів перегонів – Сергія Березенка та Геннадія Корбана. Відповідно їхня участь у виборах суттєво підсилила позиції партій.

Соціологи зазначають, що старші люди віддають частіше перевагу Блоку Петра Порошенка "Солідарність", "Радикальній партії", "Батьківщині", "Свободі", "Опозиційному блоку". Люди середнього віку – Громадянській позиції, більш молодші виборці – партії "УКРОП" і "Правому сектору". У "Самопомочі" - рівна підтримка серед усіх вікових груп.

Жінки частіше підтримують Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Батьківщину", чоловіки – Радикальну партію, "УКРОП", "Свободу" і "Правий сектор".

Відносно нижчий рівень освіти мають прихильники "Радикальної партії", Блоку Петра Порошенка "Солідарність", вищий рівень освіти – у партії "УКРОП".

Якщо партії "УКРОП", "Правий сектор", "Громадянську позицію" підтримують більш заможні виборці, то партії "Батьківщина", Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Радикальну партію", "Опозиційний блок" – частіше малозабезпечені, йдеться у повідомленні.

Опитування проводилось серед мешканців одномандатного виборчого округу №205 16-20 липня 2015 року. Опитано 800 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю. Помилка репрезентативності не перевищує 3,5%.

gazeta.ua

PR

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини