“Хвилинки безпеки” або інтегровані уроки по ПДР у лікарні
Профілактичну акцію під назвою “Хвилинки безпеки” провели працівники Державтоінспекції Чернігівщини спільно з Центром “Доброчин” 19 жовтня для дітей, які знаходяться на лікуванні в травматологічному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Останнім часом однією з болючих проблем є дорожньо – транспортні пригоди за участю та з вині пішоходів, особливо дітей. Серед основних причин ДПТ є скорочення світлового дня, перехід у невстановленому місці, вихід на проїзну частину у неосвітлених місцях, а також недостатня видимість на автошляхах.
Під час спілкування в ігровій формі дітям було представлено тематичну програму про:
– навички поведінки на вулиці та сигнали світлофора і регулювальника
– правила для велосипедистів;
– як стати помітним у сутінках за допомогою світлоповертаючих знаків, особливо в умовах недостатньої видимості.
З цими завданнями прекрасно справились Олена Царюк, прес-офіцер Управління ДАІ в Чернігівській обл. в та Наталія Дрозд, керівник Центру “Доброчин”.
Всі діти, які знаходяться на лікуванні у травматологічному відділенні, отримали від керівництва ДАІ та Центру “Доброчин” тематичні літературу, світлоповертаючи знаки та солодкі подарунки.
Зберегти життя і здоров’я дітей – означає зберегти майбутнє нації. Ця проблема стоїть сьогодні як ніколи гостро: з кожним роком зростає число дорожньо-транспортних випадків, в яких гинуть, стають інвалідами, отримують важкі травми діти. Перед фактом збільшення автотранспорту на дорогах України, необхідне об’єднання зусиль державних органів та громадських організацій в боротьбі з дитячим дорожньо-транспортним травматизмом.
Згідно п. 4.4. Правил дорожнього руху України передбачено, що у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
Олександр Підгорний, Центр “Доброчин“
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression