Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 06:07:19

На виборах у Чернігові Березенко набирає 35%, Корбан - 15%, - штаб Березенка

27.07.2015   08:18Агенцiя

За кандидата по 205-му виборчому округу Сергія Березенка проголосувало 35% проти 15% у найближчого опонента. Про це йде мова у заяві передвиборчого штабу Березенка.

"Раді повідомити громадськості, що ми завершили паралельний підрахунок голосів і нині вже маємо 100% протоколів із мокрими печатками. Розрив між кандидатами складає більше 10 тис. голосів", - йдеться у заяві.

В штабі наголосили, що Березенка підтримали 17,777 тис. чернігівців, а Геннадія Корбана 7,381 тис., загалом же проголосувало 51,462 тис. виборців.

"Незважаючи на брудну передвиборчу кампанію, чернігівці прийшли й зробили свій вибір. Саме чернігівці поставили крапку у розмовах стосовно того, хто зробив конкретні речі, а хто намагався загодувати мешканців округу № 205. Сподіваємося, що у наших опонентів вистачить мужності визнати результати виборів і не противитися волевиявленню чернігівців", - підкреслили в штабі Березенка.

Крім того, в документі зазначається, що сьогодні, 27 липня, о 10:00 у приміщенні Ради регіонального розвитку Чернігівщини представники передвиборчого штабу Березенка проведуть підсумкову прес-конферецію за участю народних депутатів України із фракції БПП Вадима Денисенка та Олександра Черненка.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.