Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 20:52:12

У Чернігові "день тиші" перед виборами

25.07.2015   09:39Агенцiя

На проміжних виборах у 205-му окрузі в Чернігові в суботу, 25 липня, почався визначений статтею 70 закону про вибори період заборони політичної агітації.

На момент завершення реєстрації в окрузі балотувалися 127 осіб, але 36 із них згодом зняли свої кандидатури.

Передвиборна кампанія супроводжувалася скандалами і взаємними звинуваченнями в порушеннях.

За даними міської прокуратури Чернігова, станом на 22 липня від початку передвиборної агітації (30.05.2015) в одномандатному виборчому округу №205 у міськвідділення міліції надійшли 84 заяви і повідомлення про порушення виборчого процесу. За результатами їхнього розгляду про 80 викладених в заявах фактів внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито 11 проваджень.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини