Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:11:52

Геннадій Корбан подякував чернігівським медикам: "Я розумію, що допомагати людям в нинішніх умовах - це подвиг! І я дякую за це!"

23.07.2015   18:46Агенцiя

Геннадій Корбан поспілкувався з декількома сотнями чернігівських медиків. У них найвдячніша спеціалізація - сприяти появі на світ нового життя.

У Чернігівського пологового будинку теж є проблеми - брак фінансування на закупку необхідного обладнання, на вчасний ремонт палат, до цього всього додалося і піклування про наступний опалювальний сезон, який вже  обіцяє бути найбільш непростим за всю історію країни. Геннадій Корбан поділився з медиками пологового будинку тими напрацюваннями, яких вдалося досягти завдяки плідній праці його команди у Дніпропетровську. Особливо помітні успіхи знаменитої Мечниковської лікарні, де найкращий в країні догляд за пораненими бійцями. Де на 5 тисяч випадків поранень лише 9 ампутацій. Неймовірнйи результат, з огляду на те, що вітчизняні медики практично ніколи не мали справи з вогнепальними травмами та пораненнями. У сусідній області - в Харківській - відсоток ампутацій кінцівок в кілька десятків разів вищий. Дніпропетровський результат пояснюється дуже просто - місцева влада зробила все, аби максимально підняти фінансування лікарні ім. Мечникова. Лише торік її бюджет становив понад 3 млрд гривень. Це дозволило закупити найновіше обладнання, відправити медиків на стажування до закордонних колег.  Також у Дніпропетровську дбають і про майбутнє покоління, купуючи обладнання для виходжування недоношених малюків. Корбан:

- Мені дуже прикро констатувати, що в Чернігові медицина на вкрай низькому рівні, я розумію, що це не провина медиків. Чернігівські лікарі як раз роблять героїчні зусилля, щоб надавати якісну допомогу і в таких умовах, коли і зарплати копійчані, і уваги з боку держави нема. Я дуже вдячний вам за це!

Також перконаний майбутній народний обранець, потрібно боротися із тендерною мафією в медицині. Бо в офіційниз закупках Міністерства охорони здоров'я чимало ліків коштують в декілька разів дорожче, аніж у звичайній роздрібній аптечній мережі. 

- Коли ми в Дніпропетровську отримали дані і побачили, що ціна на ліки подекуди на 1000% більша, аніж у виробника, тоді ми зв'язувалися з заводом напряму і домовлялися про те, що будемо купувати ліки там, без жодних посередників. 

Геннадій Корбан переконаний: ніхто, ані Київ, ані Дніпропетровськ не повинен вказувати чернігівцям як жити. 

- І я теж не буду, ось тому ми і створили свою політичну силу "Укроп", до якої увійдуть представники місцевих еліт кожної області. Бо хто краще за них знає стан справ у своєму місті чи області? Чернігівські медики знають про місцеву медицину краще за столичних чиновників. Ось тому саме чернігівські медики і повинні нею опікуватися. Тому я всіх вас запрошую приєднуватися до нас - разом ми зможемо більше!

PR

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.