Звернення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча до чернігівців. ВІДЕО
Шановні земляки, дорогі чернігівці! Ми підійшли до фінішу складного виборчого процесу, який відбувався на теренах нашого славного Чернігова.
Я розумію, наскільки чернігівці стомилися від нескінченного виборчого процесу. Але я закликаю вас прийти на виборчі дільниці та своїм голосуванням показати, що Чернігів не можна ані купити, ані задобрити – своїми голосами ми зробимо той вибір, який нам близький до серця.
Влада здатна забезпечити безперешкодне голосування мешканців міста і безпеку на виборчих дільницях. Тому всіх запрошую прийти і проголосувати.
Дякую вам!
" frameborder="0" allowfullscreen>
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20
Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.