Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 23:18:05

Люди вважають роздачу продуктових наборів справжнім підкупом – експерт

21.07.2015   17:47

У Чернігові представили результати дослідження виборчої кампанії, яке проводять громадські активісти. Так, за словами Вадим Антошина мешканці міста ідентифікують роздачу продовольчих пайків, як підкуп виборців.

Кількість респондентів, якідотримуються такої думкисуттєво збільшилася в останній тиждень, коли у місті з’явилися пункти роздачі продуктів. – Люди знають, що це такий же підкуп, як і видача грошей, все прекрасно розуміють, знають про можливу кримінальну відповідальність - пояснив експерт. Паспортні дані, які люди залишали в обмін на продуктові пакети, почали використовуватися у банках.

Експерти не відкидають можливостей оформлення на ці паспорти кредитів. Утім, згідно результатів досліджень більшість чернігівців вважають роздачу продуктових наборів приниженням людей.Також за словами Антошина, чернігівці дуже занепокоєні посиленням силових протистоянь у Чернігові. Люди почали побоюватись повторення ситуації в Мукачевому. – Наявність людей в камуфляжі на вулицях Чернігова дуже непокоїть чернігівців, - наголосив Вадим Антошин.

За словами Олександра Бондарєва, останнім часом збільшилася кількість скандальної інформації про кандидатів, які вони самі проти себе друкують. Експерт називає це звичайною маніпуляцією, покликаною викликати обурення людей проти конкурентів та проголосувати за того, хто маніпулює у такий спосіб. – У останній тиждень ми очікуємо активізації технічних кандидатів, які будуть працювати проти основних конкурентів. Буде багато чорного піару, брудної агітації. Ми очікуємо посилення силових протистоянь, - пояснив Олександр Бондарєв.


Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.