Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 19:29:39

Щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ

20.07.2015   13:38Агенцiя

Шановні глядачі. Хочемо проінформувати вас щодо ситуації, яка сталася навколо Чернігівського Громадського ТВ.

Учора ми отримали повідомлення від київського Громадського ТВ з приводу того, що вони мають намір розірвати з нами договірні відносини. Це сталося на тлі активного висвітлення нами виборчого процесу на 205 окрузі.

Інформуємо вас про наступне. Хоча деякі наші волонтери в свій вільний час займаються зйомкою не тільки для Громадського ТВ, у наших матеріалах немає і ніколи не було джинси та замовних сюжетів. Усі особи, які мають посвідчення журналістів Громадського ніколи не виконували політичних замовлень брудного характеру та не публікували їх від імені Громадського. На наш канал неодноразово чинився тиск від різних політичних сил із приводу розміщення заказних матеріалів, але у ВСІХ випадках від нас була відмова.

Громадське Київа мотивує розірвання відносин можливим конфліктом інтересів, який може виникнути. Разом з тим, протягом півтора місячної роботи з висвітлення виборів, конфліктів не було і не буде та на об`єктивне висвітлення подій не впливає і не вплине.

Наразі, ми вважаємо звинувачення Київського Громадського в нашу адресу – не справедливими. Ми до сьогодні не отримали власний грант і не можемо надати зарплатню нашим волонтерам та перевести їх на постійній основі як журналістів «Громадського телебачення: Чернігів». Тож звинувачувати їх у тому, що вони мають ще роботу – не можемо ні в якому разі. Станом на 15.07.2015 р. від міста ми отримали фінансову підтримку у розмірі 350 грн.00 коп. Крім того, містяни нам допомогли офісною технікою і за це їм велика шана і спасибі від всіх нас.

Оскільки, ми не маємо ніякого права вимагати від Київа чогось, ми вирішили повернути надане нам обладнання і припинити використовувати символіку Громадського, т.я. це пов`язано з умовами договору.

Крім того, у нас виникли питання до представників Громадського з приводу їхньої недовіри щодо об’єктивності висвітлення нами подій, що відбуваються зараз у 205 окрузі на проміжних парламентських виборах народного депутата України. Ми вважаємо, що всі опубліковані нами матеріали є максимально об’єктивними та можемо надати всі чорнові матеріали тим особам, які в цьому не впевнені, аби вони переконалися самі.

Ця подія ні яким чином не вплине на наше відношення на саме Громадське телебачення, ні на відношення до його колективу і керівного складу, ні на редакційну політику. Ми поважаємо засади і принципи роботи Громадського і саму ідею вільних медіа.

Дякуємо за довіру всім хто нас підтримує і вірить в нас. Продовжуємо працювати.Громадське.CN

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.