Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:11:45

Експерти назвали головні загрози виборів в Чернігові

17.07.2015   17:28

Чернігівський політклуб обговорив події виборчої кампанії по 205 округу. Брудні технології, підкуп, загрози зриву, технічні кандидати – все це стало реальністю для чернігівських довиборів.

Громадські діячі та представники ЗМІ вказали на найбільші загрози виборів.

Ситуацію за тиждень до виборів описав голова чернігівського політклубу Олександр Рись. «Чернігів став ареною брудних технологій, підкупу і маніпуляцій. Всеукраїнський фактор робить напругу кампанії максимальною. Саме тому ми бачимо заборонені прийоми ведення агітації, продуктові набори, технології підкупу, а головне загрозу силового сценарію».

Олександр Рись назвав дві основні загрози виборів у Чернігові:

-  Зрив виборів. Найголовніша загроза, якій потрібно протидіяти спільними зусиллями громадськості і правоохоронних органів. В усіх конфліктних ситуаціях ми бачимо присутність спортивних молодиків, ми бачимо якісь дивні замінування, є заяви про присутність в місті завезених бойовиків і тітушок. Все це створює реальну загрозу проведенню виборів.

-  Підкуп виборців. Продуктові набори викликали обурення усієї України. Правоохоронні органи мають оперативно реагувати на усі факти підкупу.

До дискусії долучились громадські діячі та представники ЗМІ Чернігова.

Зокрема, гарячою темою стало нічне блокування автомобіля з грошима і набоями. Команда Корбана звинувачує штаб Березенка в підкупі виборців. В той же час, представники Березенка кажуть, що це зовсім не їх автомобіль і вони не мають до нього ніякого відношення. Експерти відзначили бездіяльність міліції в даній ситуації.

Учасники зустрічі засудили брудні технології та закликали кандидатів в депутати не допустити силового сценарію на виборах.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.