Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:33:12

Заява кандидата в народні депутати Мікаца Олега Михайловича

17.07.2015   13:25

Вважаю недопустимим використовувати для передвиборчої боротьби на 205 окрузі представників батальйонів, членів патріотичних організацій та «спортсменів».

Тим більше, що за інформацією, яку повідомили мені, у заблокованому в Чернігові автомобілі знаходяться справжні патріоти із батальйону «Донбас». І весь цей цирк один з кандидатів розігрує тільки заради того, щоб зірвати виборчий процес.

Зараз Україна знаходиться в скрутному становищі, на Сході ворог намагається зайти в наші домівки, грабувати і вбивати, а кандидати у цей час в тилу, в Чернігові збирають людей, проплачують масові акції.

Усіх в кого чешуться кулаки запрошую на «передок». На фронті не вистачає людей, для справжньої війни. Закликаю Вас, шановні кандидати, негайно припинити цей бал-маскарад!

PR

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.