Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 06:04:48

Скупників голосів доправили до міліції. Їх авто обшукають за рішенням суду

17.07.2015   08:26Агенцiя

«Брудні вибори» у Чернігові досягли апофеозу: увечері 16 липня кандидат у нардепи по ВО 205 Геннадій Корбан заблокував автомобіль, у якому знаходилось двоє чоловіків. Як стверджує Корбан, ці молодики купували голоси чернігівців за його опонента — Сергія Березенка.

Йдеться про технологію підписання так званих соціальних угод, стверджує Корбан.

Чоловіки зачинились у машині і відмовились вийти. До місця події викликали міліцію.

«Розрулювати» ситуацію приїхав навіть новий начальник чернігівської міської міліції Антон Шевчов.

Із натовпу лунали звинувачення, що в автомобілі (до речі, марки Toyota Camry) є навіть зброя чи вибухівка.

До місця конфлікту підтягнулись місцеві жителі, представники «Самооборони Майдану», представники штабів кандидатів Березенка та Корбана.

Міліція, посилена бійцями батальйону «Чернігів», очепила автомобіль. Водночас, як стверджують свідки, до місця конфлікту прибували нові й нові Частина з них була зібрана біля штабу Березенка, що на Магістратській, та привезена.

Подія зацікавила всі чернігівські канали та безліч журналістів.

Про Чернігів пишуть і на всеукраїнському рівні. Так, відомий депутат Борис Філатов, соратник і партнер Коломийського та Корбана, одразу ж прив'язав подію до Президента: мовляв це його «завгосп роздає гроші».

«Выборы на 205-м округе. Народ блокирует автомобили по раздаче денег завхозом президента Украины. Батальон "Чернигов" охраняет периметр. Драки, вопли, бьют депутатов, начальник УВД области на грани умопомешательства, Аваков не берет трубку. Поздравляю Петр Алексеевич, теперь Вы полностью испачканы. Березенки и Довгии записали Ваше имя в фальсификаторы. Поздравляю, Вы молодец. Выгребайте», - написав Філатов на своїй сторінці у ФБ.

Пізніше, з'явилась інформація, що у автомобілі можуть бути гроші та відомості, а також копії паспортів. А от очевидці подій кажуть, що нібито бачили, як чоловіки усередині авто, щось жували. Є версія, що таким чином нищились найбільш компрометуючі матеріали.

Загалом до стихійного мітингу долучилось до 2 тисяч людей. У більшості — представники команд Березенка та Корбана.

Вже пізно вночі заступник начальника міського відділу міліції повідомив, що міліція підготувала документи до місцевого суду. Саме суд має надати дозвіл відкрити автомобіль. Тому людям Корбана запропонували лишити декілька людей від обох кандидатів до ранку, аж поки за рішенням суду правоохоронці не відкриють авто.

Молодиків міліція таки вивела з машини і перевезла до міського відділу міліці. Свідки бачили, що в авто залишились якісь рвані папери та чохли від зброї. Авто таки опечатали до ранку і залишили під охороною.

Також народний депутат Борис Філатов повідомив, що один із затриманих киянин рустам Салдерєєв Рустам з Києва. Окрім того у Фейсбув він офіційно звернувся до міністра МВС Арсена Авакова, повідомивши того про виїзд до Чернігова 500 «спортсменів» з Одеси для зриву виборів.

 

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини