Cтартує всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Підвищення кваліфікації державних службовців має стати одним із пріоритетів державної кадрової політики, адже без фахівців високого рівня неможливо досягти прогрес у здійсненні радикальних перетворень, проголошених Президентом України Віктором Януковичем у Програмі економічних реформ на 2012-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка ефективна держава".

Необхідно відзначити, що переважна більшість економічних та соціальних реформ проводиться саме силами державних службовців, які є найбільш стабільним соціальним елементом суспільства й держави, носієм їх традицій та досвіду.
Президент України Віктор Янукович вимагає від управлінців вищої відповідальності, якісних нормотворчих документів, нових знань щодо стратегічного планування і вміння прораховувати перспективу. Все це напряму підвищує планку їхньої професійної підготовки.
Саме тому щороку проводиться Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець", започаткований 2008 року з метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, зміцнення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Основними завданнями Конкурсу є такі: виявлення та заохочення професійно підготовлених державних службовців, висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади; покращення системи надання адміністративних послуг громадянам, формування у державних службовців шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.
Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, у розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців. Важливою місією професійного змагання також є відродження довіри та зміцнення авторитету державної служби у суспільстві. Конкурс, побудований на засадах прозорості, є ефективним та дієвим способом визначення кращих державних службовців на всіх рівнях влади.
Конкурс за своєю суттю є одним з головних етапів супроводження кар'єрного зростання державного службовця, дає широкі можливості для самостійного професійного навчання та самореалізації.
Завдяки Конкурсу у державних органах поступово створюється особлива система самоосвіти - комплексне підвищення кваліфікації, яке щороку триває 8 місяців (з березня по жовтень), враховуючи самоосвіту учасників, а також участь у запланованих навчальних заходах, визначених програмою Конкурсу.
ілейного Всеукраїнський щорічний конкурс "Кращий державний службовець".
Цьогоріч Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" проводиться в три тури:
І - протягом березня-квітня,
ІІ - травня-червня,
ІІІ - вересня-жовтня.
Конкурс проходитиме у 2-х номінаціях: "Кращий керівник" і "Кращий спеціаліст".
Для проведення І туру Конкурсу в місцевих та центральних органах виконавчої влади, інших державних органах (їх територіальних підрозділах) утворюються організаційні комітети, які затверджують план заходів проведення І туру Конкурсу, завдання І туру, критерії їх оцінки, здійснюють відбір учасників та визначають переможців І туру Конкурсу.
За повідомленням Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)