Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 04:44:06

Електоральні симпатії. Дослідження Центру Доброчин

15.07.2015   18:31Агенцiя

14 липня 2015 року на черговому брифінгу у дискусійному клубі "Експертна думка" активісти Центру "Доброчин" презентували результати розширеного соціологічного дослідження по 205 виборчому округу, а також ознайомили з дослідженням останніх резонансних подій в окружній виборчій комісії, давши їм юридичну оцінку.

Результати опитування ясніше показали картину лідерства двох кандидатів Сергія Березенка та Геннадія Корбана, яка помітно стала вимальовуватись порівняно з попередніми тижнями. На разі кандидати практично вирівняли свої позиції (більш детальну соціологічну інформацію можна знайти за посиланням

Масштаби агітаційних програм та сили, які залучаються до них, збільшуються з геометричною прогресією. Подією, яка сколихнула Чернігів, а згодом і потягла за собою низку інших неоднозначних ситуацій стало вилучення прокуратурою подань кандидатів у народні депутати.  Масова роздача пакетів з продуктами благодійниками "Укропа" стала не менш гучною подією, що прикувала до себе протягом декілька днів увагу чернігівців, місцевих та національних ЗМІ.

Запрошений на брифінг слідчий прокуратури Шмаровоз В.В., роз'яснюючи  ситуацію що склалась у  ОВК пояснив, що діяв на підставі законів України у рамках провадження відкритого за заявою народного депутата Грановського О.М. Але представник прокуратури не зміг дати чіткої відповіді з якої причини його дії по вилученню подань були проведені з порушенням порядку визначеного кримінально-процесуальним законодавством.

Активістами також розглядались події, що відбуваються досі біля чернігівського РАЦСу та ще у 4 місцях Чернігова, де вишикувалась черги з бажаючих отримати пакет з провіантом, гарячий обід чи медичну допомогу. На торбинках із провіантом, що роздається "нужденним" присутній напис "Укроп проти редиски".Вартість такого пакета по підрахункамЦентру "Доброчин" значно перевищила визначені законом 36,50 грн. Та кваліфікувати підкупом дану акцію не має підстав, так як формально, автором даної події є благодійний фонд "Укроп", який представляє все це у якості благодійної допомоги для малозабезпечених.

Шкала "забрудненості" технологій безпосередньо залежить від сприйняття виборцем тієї чи іншої технології. Тому що саме він - споживач продукту, іменованого "виборча технологія". Якщо виборець вважає, що його підло надувають, технологія - брудна. Якщо він байдуже споглядає на підступи виборчих технологів - все нормально, бруд вам тільки сниться.Та перекручування вільного волевиявлення через погрози, підкуп, дезінформацію, порушення свободи агітації, підтасовування результатів виборів однозначно варто віднести до "брудних" методів ведення виборчих кампаній.

Катерина Кулініч

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини