Заступник та голова ОВК № 205 не дають доступу до документів секретареві комісії
Секретар окружної виборчої комісії № 205 Ірина Деревинська, яка представляє ВО «Свобода», повідомила, що голова комісії Михайло Пунько та його заступник Анна Левчук не надають їй доступу до документів.
![](/uploads/10486-m.jpg)
Як зазначає секретар комісії, голова ОВК систематично відмовляється надати ключ від сейфу, де зберігаються документи.
«На жаль, значна кількість членів ОВК № 205 в минулому представляли Партію регіонів в інших окружних комісіях. По суті, тут зібралися відомі в усій Україні спритники з заплямованою репутацію. Вимушена констатувати, що їм вдалось утворити більшість в ОВК. Користуючись сформованою більшістю, голова і заступник не надають мені доступу до документів, з якими я маю працювати. Вони хочуть зберегти цю ситуацію до дня виборів. Крім того, є загроза, що мені у день виборів не дадуть змоги приймати протоколи, що може спричинити спотворення результатів волевиявлення. Адже з власного досвіду знаю, як недобросовісні члени комісії можуть фальшувати протоколи», – заявила секретар ОВК № 205 Ірина Деревинська.
Як відомо, голова ОВК № 205 Михайло Пунько 1998 року працював членом Київської міської територіальної комісії від СДПУ(о) Медведчука; у 2004 році – голова комісії №215, 2010-ого – голова комісії територіяльного виборчого округу №215 від кандидата в Президенти Віктора Януковича. 2012-ого – голова ОВК №222 від Союзу анархістів. На перевиборах у «проблемних» округах 2013 року очолював скандальну ОВК №194 в Черкасах. На парламентських виборах 2014 року за день до голосування призначений головою ОВК №128 від Соціалістичної партії, але після складання повноважень став головою ОВК № 198 від партії «Україно, вперед» Наталії Королевської. Нині в ОВК №205 у Чернігові представляє партію «Сила і честь».
Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.