Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 19:58:09

Краса з "Укропом": битва перукарів, модні дефіле та багато чудової музики

14.07.2015   17:17Агенцiя

14 перукарів-стилістів змагалися за звання кращого майстра Чернігова в рамках загальноміського конкурсу "Битва перукарів". Свято краси, стилю та шарму відбулося в Чернігові в Місті Майбутнього за підтримки благодійного об'єднання "Укроп"

Головна тематика та основа для створення красивих зачісок - Україна, патріотичні кольори, вишиванкові візерунки і, звісно, краса чернігівських дівчат. Оцінювали роботи -  майстри міжнародного класу на чолі з головою журі - топ-стилістом Оленою Бутіковою. 

Кожному майстру за умовами конкурсу надавали 45 хвилин на створення образу. А поки перукарі придумували зачіски, глядачів розважали чернігівські колективи та співаки. А ще - модні покази вечірніх суконь, вбрань у стилі кежуал, весільних вбрань. Родзинка фешн-шоу: дефіле дівчат у купальниках - з янгольськими крилами а-ля "Вікторія Сікрет".

І ось, нарешті, судді вже визначилися зі своїми фаворитами. Олена Бутікова, оглянувши усі роботи, готова оголосити свій модний вирок. Зізнається, приємно вражена тим, що дівчата використали у своїх модельних зачісках ті елементи, які їм  показали кілька днів тому - під час навчання.

- Я хочу сказати, що всі майстрині - розумниці і молодчинки. Подивіться, які складні зачіски вони зуміли зробити, і це не дивлячись на вітер! Ми судили за формою, чистотою, за рівнем фарбування, за довершеністю образа. Це критерії, притаманні загальнонаціональним конкурсам перукарського мистецтва. Рівень майстерності - дуже високий. Всі учасниці вже чемпіонки!

Третє місце посіла чернігівка - етнічна азербайджанка Шахана Мехралієва, одначе східній красуні чудово вдалося передати український колорит. Друге місце - в Яни Якубець, а от перше місце та титул "Перукаря міста" дісталися - Юлії Горбатюк. Усі дівчата-переможниці отримали у якості подарунка сертифікат на навчання в одному з кращих освітніх центрів бьюті-індустрії України "Натео".

PR

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини