Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 18:43:16

Безробіття турбує чернігівців більше, ніж АТО

14.07.2015   16:58Агенцiя

Чернігівців більше всього турбують дефіцит робочих місць, безробіття і зростання цін.

Саме до таких висновків прийшли експерти Центру «Социс», вивчаючи громадську думку громадян, які проживають на території розташованого в місті виборчого округу №205. Дослідження проводилося з 24 червня по 5 липня 2015 методом стандартизованого інтерв'ю за місцем постійного проживання респондентів (вибірка репрезентує доросле населення виборчого округу, опитано 1000 респондентів).

«Так, при відповіді на питання про те, які проблеми хвилюють респондента в першу чергу, найпопулярнішими варіантами стали дефіцит робочих місць і безробіття (63,6%), подорожчання продуктів і предметів першої необхідності (62,8%), підвищення цін на комунальні послуги (61,9%), а також знецінення гривні та падіння купівельної спроможності (59,5%)», - йдеться у дослідженні. При цьому проблеми реабілітації і матеріальних компенсацій учасників АТО, підтримка наших військових на Сході України, а також цілісність країни і повернення контролю над тимчасово окупованими територіями хвилюють чернігівців набагато менше. Ці теми у своїх відповідях респонденти піднімали, відповідно, в 15,4%, 14,4% і 13,6% випадків (11-е, 12-е і 14-е місце в переліку найгостріших проблем).
 
Не дивно, що і до кандидатів на парламентських довиборах, які пройдуть в Чернігові 26 липня, громадяни пред'являють більш конкретні і зрозумілі вимоги: щоб політику були небайдужі проблеми простих людей (39,5%), щоб він вирішити проблеми конкретного району (32,5 %), щоб робив багато хороших справ (24,2%). Найкраще цим запитам, судячи з дослідження соціологів, відповідає Сергій Березенко, кандидат Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Протягом досить тривалого періоду він є лідером електоральних переваг. 5 липня йому були готові віддати свій голос 41,1% чернігівців, що визначилися з вибором і плануючих брати участь у голосуванні.
 
PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини