Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 04:39:20

Міліція буде жорстко реагувати на несанкціоновані мітинги та пікетування у Чернігові

09.07.2015   15:51Агенцiя

Спільна заява прокурора міста Чернігова та начальника Чернігівського міськвідділу міліції

Сьогодні о 12 годині прокурор м. Чернігова та начальник міськвідділу міліції зробили спільну заяву щодо ситуації, яка склалась у місті напередодні  проміжних виборів народних депутатів України по одномандатному виборчому округу № 205, які відбудуться 26.07.2015.

Прокурор зазначив, що найважливішими напрямками діяльності прокуратури є жорстка протидія злочинності та корупції, а на сьогоднішній день і забезпечення законності проведення майбутніх виборів. По кожній заяві, повідомленню або інформації про злочини у даній сфері прокуратурою міста разом з правоохоронними органами будуть проведені повні, всебічні та об’єктивні перевірки з прийняттям законних рішень у найкоротші строки.

В свою чергу, начальник міськвідділу міліції попередив, що у випадку організації, проведення несанкціонованих мітингів, пікетувань співробітниками міліції будуть вживатись жорсткі заходи реагування на такі порушення.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини