Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 23:58:02

"ЩОДЕННИК КАНДИДАТА" ЗА 5-7 ЛИПНЯ

08.07.2015   12:15Агенцiя

Вибори у Чернігові продовжують набирати обертів. Проте кандидати не поспішають знайомитися з виборцями. Працюють на окрузі не більше 15 відсотків тих, хто зареєстрований ЦВК.

Найбільш популярними серед учасників виборчого процесу є зустрічі з виборцями, організація різноманітних заходів, культурних програм тощо. За три дні вже відбулося два напади на агітаційні намети кандидатів.

Андрійченко Ігор Володимирович
7 липня взяв участь у заході "Одеса - Чернігів: неформальна розмова громадянського суспільства".

Барабошко Олександр Олександрович

7 липня разом із кандидатами Олексієм Дурнєвим та Василем Крутчаком провели прес-конференцію в прес-центрі Українських новин. Під час заходу повідомили про соцопитування у соціальних мережах щодо результатів виборів по 205 округу, за результатами якого всі троє є лідерами передвиборчої гонки. Також кандидати розповіли про чернігівських ультрас, які погрожували їм.

Березенко Сергій Іванович
6 липня довірені особи кандидата від його імені закликали всіх учасників виборчих перегонів по 205 округу підготувати та підписати Меморандум про чесні вибори та взаємоповагу.

Блауш Дмитро Ярославович
5 липня спілкувався з громадянами у своїй приймальні, а також провів ще декілька виїздних зустрічей. Він знову спілкувався з чернігівцями на ринку “Нива” та зустрівся з людьми, які живуть на пр. Миру 17 та 204.
6 липня спілкувався з громадянами у своїй приймальні, а також провів ще декілька виїздних зустрічей з мешканцями будинків по вул. 50-років СРСР та Пухова.

Бобро Наталя Сергіївна
7 липня взяла участь у відкритті магазину "White pony"


Глаба Андрій Володимирович
Реклама кандидата розміщується з порушенням правил благоустрою.

Дем’яненко Олексій Олексійович
6 липня був скоєний напад на агітаційний намет кандидата. Кандидат в народні депутати звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою розслідувати даний злочин. 

Зуб Володимир Іванович
6 липня відбулося знайомство кандидата із журналістами.

Костанчук Тарас Дмитрович
Реклама кандидата розміщується з порушенням правил благоустрою.

Мельник Олександр Григорович 
6 липня, подав заяву про вчинення кримінального правопорушення міським головою Соколовим О.В.. На думку кандидата, Соколов О.В., як посадова особа, вчинив службову недбалість - своєчасно не скликав сесію міськради, чим порушив права городян. Спихнути відповідальність на чергового "начальника ЖЕКу" не вдасться, бо згідно закону скликання сесії - персональний обов’язок міського голови.

Міщенко Андрій Миколайович
5 липня в Чернігові відбувся автопробіг на підтримку кандидата у народні депутати Андрія Міщенка. Колона з декількох десятків автівок рушила від Красної площі містом.
6 липня відбулися зустрічі з електоратом на вулицях Орджонікідзе, Рокосовського, 50р.СРСР та в міському парку по вул. Шевченка.
7 липня невідомі напали на агітаційний намет. Двоє чоловіків спортивної зовнішности напали на агітаторів, які розповсюджували листівки та газети, а також розламали свободівський намет із плакатами Міщенка та викрали партійний прапор. Напад на намет стався поблизу зупинки «Пожтехніка», що на вулиці Бєлова. У наметі перебували двоє чернігівців-прихильників партії – жінка та чоловік похилого віку. За фактом нападу свободівці викликали наряд міліції. Одного з нападників вдалося затримати. Інший втік.

Тарасовець Юрій Миколайович
7 липня завітав до БТІ, розповів про себе та свою передвиборчу програму, вислухав запитання.
6 липня провів кілька зустрічей з чернігівцями (колективами пологового будинку та готелю "Україна", а також жителями мікрорайону Єськова) і переконався, що проблеми, які турбують містян, дуже схожі.
5 липня знову бігав від прихильників та симпатиків в рамках соціально-спортивної акції «УДАРна пробіжка», яку ініціювало молодіжне крило міської організації ПП «УДАР».

Ткач Юрій Володимирович
5 липня провів зустрічі з мешканцями вулиць Єськова та Тичини.
6 липня провів зустрічі за адресою пр-т Миру, 207  та пр-т Миру 257.

Нагадуємо, що кандидати, відповідальні за зв’язки зі ЗМІ та уповноважені особи щоденно до 22.00 можуть надіслати короткий текстовий звіт обсягом до 500 знаків про роботу кандидата в окрузі. Повідомлення надсилати на електронну адресу cg.monitor@gmail.com. Інформація оприлюднюватиметься у "Щоденнику кандидата" на сайті "Чернігівський монітор".

Проект "
Щоденник кандидата" є позапартійним і не фінансується жодним кандидатом в народні депутати, політичною партією або благодійним фондом. І є власним проектом "Чернігівського монітору".
При передруку або використанні посилання на «Чернігівський монітор» обов’язкове.

До теми

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини