Благодійний фонд "Укроп" пригостив дві тисячі чернігівців смачною шурпою
Цього вікенда чернігівців пригощали наваристою шурпою. Що цікаво: цього разу готували, мабуть, найбільшу кількість порцій супу – аж у чотирьох величезних казанах.
Як говорять організатори: розраховують запросити до столу близько двох тисяч містян – саме на стільки порцій у них вже припасені продукти.
Юрась Красюк, як автор і організатор «Фестивалю Борщу» пояснює вибір страви для гастрономічного фесту у Містечку майбутнього – середньоазіатська шурпа насправді дуже популярна страва в українському Криму. От і вирішили урізноманітнити звичний раціон з борщів та юшок – наваристим супом з баранини. Ще у трьох варіаціях:
- Наша команда кухарів готує три рецепти страви – з бараниною, з яловичиною і одна пісна. Звісно, шурпи без м‘яса не існує, але ми вирішили спробувати зготувати – з овочами: для тих, хто на дієті, хто поститься, або хто вегетаріанець . Паралельно ми працюємо і як викладачі – до нас може долучити кожен і взяти участь в майстер-класі з приготування шурпи.
Звісно, суп щедро приправляли спеціями і зеленню кропа. Страви готували не лише у звичних казанках, а й у новому суперсучасному казані, привезеному з Іспанії. Він зручний і тим, що на ньому одразу можна готувати і перші, і другі страви. Окрім смачних наїдків – у благодійному фонді «Укроп» для малечі проводили веселі конкурси з анімацією та невеличкими сюрпризами.
Молода мама Ольга зізнається – настрій чудовий, страви смачні, донька весела та усміхнена, завдяки вправам на батуті:
- Дякую Геннадію Корбану за змістовне дозвілля для дитини. Приємно, що про нас так піклуються.
Бабуся Олена з онучкою теж сюди прийшли і погратися, і відпочити і покуштувати шурпи:
- Тут все продумано до дрібниць і музика, і кухарі такі чудові, дитині тут дуже подобається. Дякуємо Геннадію Корбану за турботу, тим більше, що влітку для дорослих це справді проблема – куди подіти дитину. А тут все поруч!
Що цікаво організатори подбали і про доріжки у Містечку майбутнього – там, де були невеличкі ямки – їх позасипати піском, аби , не дай Боже, чернігівці не перечепилися. Геннадій Корбан:
- Нам дуже приємно, що чернігівці оцінили нашу гостинність і приходять до Містечка майбутнього відпочивати з сім‘ями, з дітьми, це доводить, що вони нам довіряють, що їм подобається. Тому я щиро раджу всім: приходьте, ми раді вітати усіх тут! Літо продовжується, а відтак на вас усіх чекає ще багато приємних несподіванок.
PR
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.