Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 18:59:25

Сергій Березенко закликає інших кандидатів підготувати та підписати Угоду про чесні вибори та взаємоповагу. ВІДЕО

06.07.2015   21:51Агенцiя

Сергій Березенко закликає інших кандидатів у 205-му окрузі. підготувати та спільно підписати угоду про проведення чесних, прозорих і вільних виборів.

Про це сьогодні заявили його довірені особи кандидата Микола Носко, ректор Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, та Владислав Кухар, головний лікар Чернігівської дитячої поліклініки №1. Також на прес-конференції було представлено проект Меморандуму про проведення чесних, прозорих і вільних позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України VIII скликання в одномандатному виборчому окрузі № 205.

«Я закликаю вас до проведення максимально чесної та прозорої кампанії. Уже сьогодні ми бачимо спроби ігнорування етичних норм політичної конкуренції та використання брудних технологій (від війни компроматів до створення кандидатських клонів). Ми маємо спільно протистояти цьому, маємо докласти зусиль, щоб припинити цю практику, попередити подібні дії безвідповідальних політиків, – йдеться у зверненні. – Незалежно від результатів передвиборчих перегонів, кожен із нас може зробити внесок у справу повернення суспільству довіри до інституту виборів».

Сергій Березенко пропонує іншим кандидатам підготувати та спільно підписати угоду про проведення чесних, прозорих і вільних виборів. «Такий Меморандум має носити не декларативний, а практичний характер. Він зафіксує наші зобов’язання бути порядними й толерантними у веденні агітаційної кампанії… Такий документ врятує нас від політиків, що не хочуть та не вміють програвати, бо примусить зберігати гідність та самоповагу не лише під час кампанії, а й підчас та після підрахунку голосів», – зазначається у зверненні.

Кандидат у народні депутати від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» запропонував іншим учасникам перегонів долучитися до спільного написання та затвердження такого документу. «Ми включимо до Меморандуму адекватні та ефективні пропозиції. Колеги, нині не час для брудних політичних ігор. Більше того, хочу заявити, що маю інформацію про тиск на деяких кандидатів із боку опонентів. Я готовий надати належний захист аж до забезпечення фізичної охорони усім колегам-кандидатам, які до мене звернуться, – зазначив він.

«Ми маємо єднатися та демонструвати суспільству зрілий демократичний підхід. Конкурувати ідеями, а не політичними технологіями. Тож закликаю вас долучитися до цієї ініціативи. Особисто я готовий підписати Меморандум будь-якої миті», – підсумував Сергій Березенко.

Тарас Дзюба
PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини