Завдяки Сергію Березенку у Чернігівського військового госпіталю є новий потужний коагулятор
Нещодавно Сергій Березенко відвідав Чернігівський військовий госпіталь.
В ході розмови з його керівником, полковником медичної служби Олександром Слєсаренком, з'ясувалося що госпіталю вкрай необхідно мати свій коагулятор - універсальний електрохірургічний апарат з широким функціоналом для загальної хірургії. Це апарат, завдяки якому можна швидко та безпечно зупинити кров. Він незамінний при проведенні операцій, коли потрібно терміново ліквідувати кровотечу.
Такий апарат у лікарні був, але його дали для тимчасового використання. А от свого, щоб постійно працював та рятував життя військовим, не було.
Між іншим, у госпіталі продовжують курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України, які були переведені з лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції. - За весь період АТО лікування в госпіталі пройшли понад 1500 військовослужбовців, - розповів Олександр Слєсаренко. Він звернувся до Сергія Березенка з проханням, по можливості знайти меценатів, аби викупити необхідний апарат. Сергій Березенко не відмовив і знайшов людей, які профінансували покупку. Тож відтепер оперувати бійців в госпіталі стане простіше, адже широкий функціонал дозволяє використовувати коагулятор для хірургічних втручань будь-якої складності.
Поза тим, Олександр Скляренко запевнив, що в медичній установі функціонує все необхідне діагностичне і лікувальне обладнання: ультразвукове та ендоскопічне, комп'ютерний томограф тощо. А поранені військовослужбовці повністю забезпечені всіма необхідними медикаментами і речами. Не вистачало саме коагулятора, але ця проблема, завдяки Сергію Березенку вирішена.
Сана Бойко
PR
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.