Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 02:36:01

Владислав Атрошенко: "Міська влада iгнорує потреби людей"

06.07.2015   07:20Агенцiя

Роками в Чернігові тарифи на комунальні послуги зростали, а їх якість практично не змінювалася.

Роботу комунальних підприємств з обслуговування багатоквартирних будинків, згідно з соціологією, чернігівці оцінюють на слебеньку трієчку. Не маючи часу і можливостей для створення ОСББ (варто зазначити, що міська влада ніколи не стимулювала розвиток приватного господарювання в сфері ЖКГ), мешканці міста мають користуватися послугами цих пережитків радянського минулого.

Що має зробити наступнаміська влада (переконаний, що ця команда вже неспроможна на будь¬які зміни в місті)? Стимулювати громадян брати на себе відповідальність. Не ЖЕКи мають обслуговувати будинки та двори черінгівців, а об’єднання співласників, які створять та контролюватимуть самі мешканці будинків. Більше того, влада має допустити на ринок ЖКГ приватні компанії, які за менші кошти забезпечать більш якісні послуги. Конкуренція - рушійна сила прогресу.

Головне при цьому — контроль. Адже корупція — головна перешкода на цьому шляху. Ні для кого не секрет, що багато чиновників від ЖКГ не нехтують замовити послуги у близьких до себе «фірмах¬прокладках». Як результат - фіктивні послуги, завищені ціни тощо. Це і є головна причина неякісних послуг за завищеною вартістю.

Чернігівці активно вказують на те, що потрібно зробити у міському господарстві, їм не байдуже своє місто. І в цьому я бачу позитив і надію.

Наступним кроком активних містян повинна стати звичка контролювати міських чиновників: писати інформаційні запити, отримувати відповіді та звіти про фінансово¬-господарську діяльність, за потреби — судитися за свої права. Тоді, впевнений, справи підуть на краще, і «комунальні дірки» почнуть лататися.

Ні згори, ні збоку ніхто не бачить наших негараздів краще за нас самих — сподіваюся, це вже очевидно для всіх. Тому зрозумілий і шлях, яким ми повинні рухатися: тільки спільними зусиллями, тільки активними діями, тільки боротьбою за свої права і ресурси ми зрушимо з місця цей заржавілий механізм ЖКГ і змусимо його працювати в інтересах громади, кожної людини.


Владислав Атрошенко, народний депутат України


PR

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.