Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 16:14:04

Спільна робота задля успіху громади

24.02.2012   13:50Агенцiя

У Ріпкинському РЦЗ відбувся День відкритих дверей для представників органів місцевого самоврядування.

До сільських та селищних голів звернулася заступник директора центру зайнятості Зоя Ткаченко. Вона подякувала гостям за співпрацю  та поінформувала про підсумки роботи районного центру зайнятості у минулому  році та основні завдання на поточний, серед яких, зокрема, і розширення співпраці з соціальними партнерами та владою.

- У 2011 році багато задумів стали реальністю. Ми перші в області за рівнем охоплення тимчасовою зайнятістю безробітних, - наголосила Зоя Ткаченко. - Районний центр зайнятості тісно співпрацює з керівниками громад щодо організації громадських робіт. За браком коштів у бюджеті сільських та селищних рад для багатьох з них такі роботи допомагають вирішити нагальні проблеми. Водночас для безробітних, які звертаються до центрів зайнятості - це реальна можливість заробітку.

Торік безробітні виконували роботи з благоустрою населених пунктів, зон відпочинку, придорожніх смуг, упорядковували меморіали та пам'ятники, допомагали утримувати у належному стані цвинтарі на територіях Замглайської, Добрянської, Ріпкинської, Радульської селищних, Смолигівської, Вербицької, Сиберезької, Великозліївської, Клубівської сільських рад. Ремонтували Горностаївський ФАП, заклади культури в Замглаї та Новоукраїнському, дитсадок у Вишневому; до Міжнародного фестивалю "Київська Русь", який щорічно проводиться у Любечі, наводили лад у селищі. Одним словом, безробітні внесли і свою часточку в те, щоб наші населені пункти були охайними та привабливими як для їх жителів, так і для гостей. Крім того, громадські роботи - це шанс на постійне працевлаштування. Лише у 2011 році після таких робіт у Добрянському держлісгоспі та ДП "Райагролісгосп" близько 10 безробітних знайшли постійне місце роботи на цих підприємствах.

Під час заходу гості центру зайнятості ознайомилися з послугами служби зайнятості. Увагу присутніх було акцентовано на організації професійного навчання безробітних громадян на замовлення роботодавців, зокрема у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, можливості працевлаштування на робочі місця, що створюються за рахунок дотації з коштів Фонду, започаткуванні власної справи за сприяння служби зайнятості. Гості отримали інформаційно-довідкові буклети. Задля упередження молодіжного безробіття учасники заходу обговорили питання професійної орієнтації молоді, зокрема учнівської. Головам сільських та селищних рад було презентовано ПАК "Профорієнтаційний термінал". Високо оцінили вони і проект щодо безкоштовного забезпечення учнів шкіл щоденниками, зміст яких орієнтований на свідомий підхід до вибору професії.

- Ми високо цінуємо співробітництво з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями, громадськими організаціями, усіма нашими соціальними партнерами. Адже тільки спільно ми зможемо досягти успіху у реалізації активних програм зайнятості, які сприятимуть соціально-економічному розвитку нашого району.

Світлана Тризна, головний спеціаліст Ріпкинського РЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини