Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 17:05:52

Громадяни Росії зможуть проголосувати в Україні на виборах президента РФ на 9 дільницях

24.02.2012   08:17Агенцiя

Для голосування громадян Росії на президентських виборах, які відбудуться 4 березня поточного року, відкриють 9 виборчих дільниць, повідомили в посольстві Росії в Україні.

“Громадяни РФ, які постійно проживають або тимчасово перебувають у цей день на території України, мають можливість із 8 до 20 годин за місцевим часом взяти участь у голосуванні на наступних виборчих дільницях”, – написано в повідомленні, розміщеному на сайті посольства.

Відповідно до інформації, перша дільниця знаходиться в Києві з виїздом у Чернігів і Черкаси, друга – у Львові з виїздом в Івано-Франківськ, третя – в Одесі з виїзними пунктами в Миколаєві й Херсоні, четверта – у Сімферополі з виїзними пунктами в Євпаторії, Керчі і Ялті, п’ята – у Севстополі, шоста – у Феодосії, сьома і восьма – у селищах Кача й Гвардійське відповідно, дев’ята – у Харкові з виїздом у Донецьк, Луганськ. Запоріжжя й Дніпропетровськ.

У російському диппредставництві нагадують, що відповідно до федерального закону “Про вибори президента РФ” громадяни Росії, які володіють активним виборчим правом, що постійно проживають за межами території своєї країни або перебувають в іноземних державах з приватних запрошень, у службових, ділових і туристичних поїздках, включаються в список виборців при явці в приміщення дільничної виборчої комісії на підставі паспорта або документа, що заміняє паспорт громадянина, і відкріпного посвідчення.

“Зазначені громадяни, що не мали можливість одержати відкріпне посвідчення, включаються дільничною виборчою комісією в список виборців на підставі усного звернення у дня голосування”, – повідомляє посольство.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.