Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 21:14:20

Держекоінспекція у Чернігівській області перевіряє готовність господарських споруд до весняної повені

24.02.2012   07:48

Держекоінспекцією у Чернігівській області перевірено 15 суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Надано 7 приписів на усунення виявлених порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб, накладено штрафів на загальну суму 1190 грн. По матеріалам перевірок пред’явлено 8 претензій на відшкодування збитків, завданих державі в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства, на загальну суму 77195 грн.

Згідно плану організаційних заходів щодо дій під час пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2012 році Інспекцією проводяться перевірки стану та готовності гідроспоруд, меліоративних систем, накопичувачів стічних вод, впорядкованості сільських та селищних сміттєзвалищ, стану золо і шламонакопичувачів та місць зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин. В ході проведених перевірок фактів забруднення навколишнього природного середовища в зонах впливу весняної повені не виявлено. Споруди знаходяться в задовільному стані.

В той же час здійснені перевірки стану водних об’єктів, прибережних захисних смуг та водогосподарських споруд на території Козелецького, Ніжинського, Прилуцького, Ічнянського, Чернігівського районів.

Встановлено, що зони можливого підтоплення знаходяться в задовільному санітарно-екологічному стані.

Наразі Держекоінспекцією у Чернігівській області продовжуються перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Останні новини Чернігівщини

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото)

Невідомі водойми України: 15 унікальних озер, водоспадів, каньйонів і заток (фото) 13:47

Коли збираємося у подорож, нам все частіше хочеться відшукати незвідані місця, яких не торкнулася цивілізація. Хоча, під час планування відпочинку, перше, що спадає на думку, – це найбільш популярні курорти.

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси 13:31

Кактус – це не тільки звичний елемент домашнього декору, що розмістилося де-небудь на підвіконні. Багато з цих рослин мають дивовижні властивості, а число їх видів величезна. Також кактуси грають важливу роль в екосистемі тих регіонів, де ростуть.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом

Смачні рецепти вихідного дня: банош з грибами та беконом 13:25

Це дуже ситна страва. Насичений смак грибів та сиру, поживність кукурудзяної каші, як у традиційного баношу, та принцип приготування, як в італійської лазаньї — шарами. Це експеримент, який точно закінчиться успіхом.

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 10 по 16 травня 13:21

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 10 по 16 травня 2021 року.