Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 12:32:24

Заява про спроби тиску на сайт ПіК та громадську організацію ЧОЦ "Ініціатива"

01.07.2015   17:05Агенцiя

Останні кілька днів до колективу редакції сайту Чернігівщина: події і коментарі та чернігівської громадської організації "Освітній центр "Ініціатива" з різних джерел надходить інформація про намір певних сил звинуватити сайт та організацію в зангажованості та необ'єктивному висвітленні перебігу виборчого процесу на проміжних виборах у 205 виборчому окрузі.

Розцінюємо наявність таких сигналів як спробу тиску на редакцію сайту та громадську організацію з метою залякати і примусити утриматися від незалежного, об'єктивного та збалансованого висвітлення виборчого процесу в 205 окрузі

Сайт ПіК є одним з небагатьох інформаційних видань Чернігівської області, який намагається,  окрім розміщення  матеріалів передвиборчої агітації (для чого  всім  суб'єктам виборчого процесу надані рівні умови),  неупереджено та об'єктивно висвітлювати   виборчий  процес   на проміжних виборах у 205 виборчому окрузі. Зокрема,  громадська організація Чернігівський  освітній центр "Ініціатива" та сайт ПіК проводятьмоніторинг  виборчого процесу на проміжних виборах в 205 в.о.Результати моніторингу  розміщуються  в спеціальному розділі сайту ПіК"Вибори 2015": без агітації та реклами, тільки факти.

Відзначимо, що наразі вся моніторингова діяльність здійснюється виключно за рахунок власних коштів організації, які надходять від розміщення рекламних та агітаційних матеріалів.

Додамо, що протягом останніх п'яти  років ми  проводимо системний моніторинг діяльності чернігівських політиків та виборчого процесу. За цей час ніколи не було звинувачень в упередженості та необ'єктивності.

Закликаємо всіх суб'єктів виборчого процесу,  їх формальні і неформальні команди не втягувати ЗМІ та незалежні громадські організації у політичне протистояння  під  час проміжних виборів на  205 окрузі! 

Від імені колективу редакції сайту  ПіК  та ГО ЧОЦ "Ініціатива" Павло Пущенко

 Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини