Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:32:04

Чернігівські свободівці провели патріотичну раптівку до Дня Конституції України

29.06.2015   11:06Агенцiя

28 червня активісти Чернігівської міської організації ВО «Свобода», громадських організацій «Студентська Свобода» та «Сокіл» провели патріотичну раптівку до Дня Конституції України. У заході, який відбувся на Красній площі, взяло участь близько півсотні чернігівців.

Учасники згадували свої права та обов’язки, передбачені Конституцією України, та записували їх на дошці, а також тримали таблички з окремими статтями Основного Закону. Наймолодші та найактивніші учасники отримали у подарунок Конституцію України та патріотичні браслети.

Активісти вважають, що такий захід підвищить рівень правової культури та свідомости чернігівців.

Заступник голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» з питань молодіжної політики Маргарита Омеляненко зазначила: «Лише на п’ятий рік незалежности Верховна Рада спромоглась ухвалити такий важливий для держави закон, як Конституція України. Сьогодні ми пригадали права, гарантовані нам Основним Законом, але не варто забувати, що у кожного із нас є й обов’язки. Зокрема, обов’язок неухильно дотримуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність инших людей, захищати Вітчизну».
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини