Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 00:17:36

Поздоровлення з Днем Конституції від Сергія Березенка

27.06.2015   18:21Агенцiя

Дорогі чернігівці! Цього року ми святкуємо 19-ту річницю Основного Закону України.

Та насправді, конституційні традиції нашого народу налічують століття і стали фундаментом Європейської демократії. Саме українці одні з перших  в Європі задекларували ідеї народовладдя та дотримання прав і свобод громадян.

В ці нелегкі  часи, Конституція має бути для всіх нас головним оберегом державності й демократії, гарантом незалежності і соборності України.

Сьогодні Україна стоїть перед викликом проведення Конституційної реформи. Основний напрямок змін, який повинен бути втіленим в життя – це децентралізація, а відтак підвищення ролі місцевого самоврядування та право громадам визначати долю свого регіону.
Тому в цей День бажаю усім відповідальності та розуміння того, що лише об’єднавшись ми збудуємо вільну та демократичну європейську державу!

Зі святом кожного з вас, а Україні єдності, миру та процвітання!

PR

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини