Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 22:27:39

Прокуратура виявила порушення конституційних прав громадян, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання

23.02.2012   11:28

Прокуратура принципово реагує на порушення законодавства щодо захисту конституційних прав громадян в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, спеціальних установах органів внутрішніх справ Чернігівської області.

Зокрема, у лютому поточного року із залученням фахівців територіальних органів охорони здоров?я, санітарно-епідеміологічної служби та пожежного нагляду, а також враховуючи рекомендації Підкомітету ООН з недопущення катувань, прокуратурою проведено додаткові перевірки умов тримання затриманих та взятих під варту.

За їх результатами зупинено діяльність 3 ізоляторів тимчасового тримання та спецприймальника для осіб, підданих адміністративному арешту. Керівникам міськрайвідділів міліції внесено документи прокурорського реагування.

Загалом за втручання прокуратури області протягом минулого та поточного років для усунення недоліків, приведення до міжнародних стандартів умов тримання осіб було зупинено діяльність 4 ізоляторів тимчасового тримання та 22 кімнат для затриманих і доставлених чергових частин.     

Вирішується питання про відповідальність винних посадових осіб.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.