Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 19:06:01

Завдяки сприянню Сергія Березенка чернігівський завод отримав нову ліцензію

26.06.2015   15:31Агенцiя

Кандидат в народні депутати Сергій Березенко допоміг "Чернігівському заводу радіоприладів" отримати ліцензію, за яку підприємство боролося кілька років.

Про це повідомив Анатолій Свириденко, генеральний директор ПАТ"ЧЕЗАРА".

- 22-го червня ми отримали ліцензію, яка називається: виробництво військової техніки та озброєння, - розповів нам Анатолій Свириденко.

За його словами ліцензія дозволяє виробляти та модернізовувати стрілецьке озброєння, виробляти радіолокаційні станції, системи управління для різноманітних двигунів.  Також ліцензія передбачає можливість розробки, виготовлення, модернізації та реалізації систем управління для легкої броньованої техніки, систем управління вогнем. Термін дії ліцензії для чернігівського підприємства необмежений. 

- Ми цю ліцензію хотіли отримати ще з 2013-го року. Щомісяця їздили до Міністерства економіки та торгівлі, але там наше питання ігнорували. Дійшло до того, що нам почали писати маленькі відписки, мовляв, на заводі недостатня матеріально-технічна база, не вистачає кваліфікованих спеціалістів і тому подібне, - пояснив генеральний директор ПАT "ЧЕЗАРА".

За його словами, два місяці тому, на підприємство завітав Сергій Березенко. Йому пояснили суть проблеми, підготували відповідний лист. А згодом проблему заводу вдалося вирішити.

- Якби не допомога Сергія Березенка, ми б і сьогодні були без ліцензії, - розповів Анатолій Свириденко.

Таким чином "Чернігівський завод радіоприладів" працюватиме ще потужніше.

А це означає, що, по-перше, наша армія отримає якісну та необхідну продукцію, а, по-друге - чернігівці, які працюють на заводі матимуть стабільну заробітну платню. Нагадаємо, що Сергій Березенко неодноразово наголошував, що докладатиме максимум зусиль, аби чернігівські оборонні підприємства працювали на повну потужність. Як бачимо, політик свого слова дотримується.

Сана Бойко
PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини