Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:26:26

Завдяки сприянню Сергія Березенка чернігівський завод отримав нову ліцензію

26.06.2015   15:31Агенцiя

Кандидат в народні депутати Сергій Березенко допоміг "Чернігівському заводу радіоприладів" отримати ліцензію, за яку підприємство боролося кілька років.

Про це повідомив Анатолій Свириденко, генеральний директор ПАТ"ЧЕЗАРА".

- 22-го червня ми отримали ліцензію, яка називається: виробництво військової техніки та озброєння, - розповів нам Анатолій Свириденко.

За його словами ліцензія дозволяє виробляти та модернізовувати стрілецьке озброєння, виробляти радіолокаційні станції, системи управління для різноманітних двигунів.  Також ліцензія передбачає можливість розробки, виготовлення, модернізації та реалізації систем управління для легкої броньованої техніки, систем управління вогнем. Термін дії ліцензії для чернігівського підприємства необмежений. 

- Ми цю ліцензію хотіли отримати ще з 2013-го року. Щомісяця їздили до Міністерства економіки та торгівлі, але там наше питання ігнорували. Дійшло до того, що нам почали писати маленькі відписки, мовляв, на заводі недостатня матеріально-технічна база, не вистачає кваліфікованих спеціалістів і тому подібне, - пояснив генеральний директор ПАT "ЧЕЗАРА".

За його словами, два місяці тому, на підприємство завітав Сергій Березенко. Йому пояснили суть проблеми, підготували відповідний лист. А згодом проблему заводу вдалося вирішити.

- Якби не допомога Сергія Березенка, ми б і сьогодні були без ліцензії, - розповів Анатолій Свириденко.

Таким чином "Чернігівський завод радіоприладів" працюватиме ще потужніше.

А це означає, що, по-перше, наша армія отримає якісну та необхідну продукцію, а, по-друге - чернігівці, які працюють на заводі матимуть стабільну заробітну платню. Нагадаємо, що Сергій Березенко неодноразово наголошував, що докладатиме максимум зусиль, аби чернігівські оборонні підприємства працювали на повну потужність. Як бачимо, політик свого слова дотримується.

Сана Бойко
PR

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.