Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 00:34:36

Чернігівський міський голова зустрівся з ветеранами

23.02.2012   08:07

Олександр Соколов провів традиційну зустріч з ветеранським активом міста, на яку зібралися понад 100 представників старшого покоління чернігівців.

Під час спілкування йшлося про роботу міських служб у зимових умовах, перспективи роботи міської влади у 2012 році, вирішення актуальних питань чернігівської громади.

Та чи не найбільш проблемним, на думку ветеранів, є забезпечення пільгового проїзду у міському пасажирському транспорті. О.Соколов повідомив, що кожного дня на маршрути міста виходять 70 тролейбусів, які для обласного центру Чернігівщини залишаються на сьогодні основним соціальним транспортом. У бюджеті не вистачає коштів для забезпечення безкоштовних пільгових перевезень до дачних ділянок. Однак міський голова наголосив, що остаточно це питання буде вирішуватися у березні під час засідання виконавчого комітету. “Я вважаю, що питання зможемо вирішити позитивно і пільгові перевезення обов’язково розпочнуться”, – сказав О.Соколов.

Під час спілкування з міським головою ветерани також порушували питання соціального і медичного забезпечення, ремонту доріг, забезпечення ветеранам пільг, передбачених їм чинним законодавством. На всі запитання міський голова та присутні на зустрічі фахівці районних у місті управлінь Пенсійного фонду та управлінь праці і соціального захисту надали вичерпні відповіді.

Голова міської ради ветеранів Ірина Четвертак оцінила спілкування позитивно. Вона підкреслила, що О.Соколов, незважаючи на свою зайнятість, завжди знаходить час, аби зустрітися з представниками старшого покоління. Ветерани висловили як критичні зауваження до роботи органів міської влади, так і слова вдячності за створення комфортних умов у оселях (забезпечення теплопостачання, наявність гарячої та холодної води).

У зустрічі з ветеранським активом Чернігова також взяли участь голови Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад – Юрій Горбань та Олександр Атрощенко.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини