Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 10:37:52

Рота "Торнадо" і батальйон "Чернігів" виведені з Луганської області, - Москаль

23.06.2015   14:57Агенцiя

Процес виведення завершився сьогодні.

Рота "Торнадо" і батальйон "Чернігів" виведені з Луганської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

"Підрозділи МВС "Чернігів" та "Торнадо" виведені за межі Луганської області", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що процес виведення завершився сьогодні, 23 червня.

Таким чином, зараз в Луганській області немає жодного представника цих міліцейських підрозділів, бойову охорону рубежів контрольованої Україною території області здійснюють бійці інших силових підрозділів.

Нагадаємо, раніше Москаль звернувся до міністра внутрішніх справ Арсену Авакову, начальнику Генерального штабу Віктора Муженка і секретарю РНБО України Олександра Турчинова з проханням розформувати і роззброїти батальйони "Торнадо" та "Чернігів".

18 червня Аваков підписав указ про розформування роти "Торнадо".

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події 10:16

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно розшукали 38-річного чоловіка, який скоїв смертельну дорожньо-транспортну пригоду на території Ічнянської громади та залишив місце аварії.

«Нові грані особистості»: у Чернігові відкрили виставку Юрія Соколова 09:38

Днями у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана запрацювала персональна виставка Юрія Соколова «Нові грані особистості».

З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води 09:22

До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.

Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини