Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 10:59:49

Чернігівський політклуб відновив діяльність і обговорив вибори по 205 округу

23.06.2015   10:13Агенцiя

22 червня Чернігівський політклуб провів круглий стіл на тему початку проміжних виборів до ВРУ по 205 округу.

Громадські діячі та представники ЗМІ обговорили особливості старту виборчої кампанії, засудили брудні технології, маніпуляції та незаконне встановлення агітаційних конструкцій в місті.

26 липня в Чернігів обере свого народного депутата по 205 мажоритарному округу. Кандидатами вже зареєструвалося більше 60 осіб, більшість з яких не мають жодного відношення до місця проведення виборів. Фаворитами перегонів називають Сергія Березенка від Блоку Петра Порошенка та Геннадія Корбана від партії УКРОП. В боротьбу включилися також і місцеві політичні діячі, зокрема Ігор Андрійченко, Микола Звєрєв, Олександр Мельник, Юрій Тарасовець та інші. Обурення громадських діячів викликало встановлення агітаційного намету біля Палацу урочистих подій та поява відвертої «чорнухи» у вигляді газети «Наш Чернігів».

«Очевидно, що ці вибори в Чернігові набули всеукраїнського масштабу. Тому ми бачимо широкий спектр технологій, зокрема й чорний піар. Ми бачимо, що провладний кандидат заручився підтримкою місцевих важковаговиків Атрошенка та Дубіля, а кандидат з Дніпропетровська відзначився агресивною агітацією» - охарактеризував ситуацію керівник політклубу Олександр Рись.

Громадський діяч Павло Пущенко відзначив, що кампанія не є конструктивною і містить велику кількість популістичних та маніпулятивних технологій. На думку експерта не відбувається боротьби поглядів та програм, що допомогли б виборцям зробити правильний вибір.

Правник Микола Торбєєв підкреслив, що учасники перегонів повинні мати бачення роботи в законодавчому органі влади. В той же час програми кандидатів зведені до місцевого побутового рівня. Використовуються штампи та примітивні технології.

Профспілковий лідер Олена Варнакова вважає, що виборча кампанія переповнена стандартними шаблонами. Кандидат, який використає креативні підходи, може здобути підтримку чернігівців.

Олександр Бардін відзначив велику роль ЗМІ у виборчому процесі. Він закликав журналістів об’єктивно висвітлювати події та вимагати від кандидатів конструктивних пропозицій.

Громадський діяч Олександр Підгорний акцентував увагу та технологіях підкупу, факти яких вже зафіксовані та закликав чернігівців голосувати свідомо.

Сергій Соломаха підняв проблематику організації виборчого процесу. Зокрема, вказав на малий досвід та сумнівну біографію членів окружної виборчої комісії. Експерт закликав ЗМІ тримати процес на контролі.

Чернігівський політклуб планує щотижневі зустрічі для обговорення політичної ситуації в Чернігові, зокрема перебігу виборчих процесів.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини