Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 07:30:46

О. Соколов: Чернігову необхідно співпрацювати у сфері енергозбереження із європейськими містами-побратимами

22.06.2015   16:06Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов взяв участь у міжнародній конференції з енергозбереження "Тиждень сталої енергетики - 2015", що проходила 16-18 червня у м. Брюссель (Бельгія).

Упродовж трьох днів відбулися експертні обговорення, зустрічі, дискусії щодо енергетичної ефективності, відновлювальних джерел енергії та залучення інвестицій у сталий енергетичний розвиток. Зокрема, європейські країни вже сьогодні проводять розрахунки щодо скорочення викидів СО2 до 2040 року, а це означає значне скорочення споживання енергоресурсів, перехід на альтернативні джерела енергії.

"Вважаю, що для нас буде корисним і цікавим досвід столиці Латвії – міста Риги, влада якого впроваджує енергоефективні проекти спільно із містами-партнерами із Німеччини та Польщі", - сказав О.Соколов. Він уточнив, що для Чернігова у цьому плані є перспективною співпраця із Меммінгеном (Німеччина) та Тарнобжегом (Польща), адже проекти на умовах співфінансування швидше знаходять підтримку європейських фондів.

Також під час конференції йшлося про отримання кредитних коштів на втілення енергоефективних заходів та підготовку грантових проектів. За підсумками поїздки міський голова дав доручення фахівцям управління економіки міської ради розпочати підготовку відповідної програми, яка б передбачала впровадження енергозберігаючих технологій і в житловому фонді міста та включала співфінансування із мешканцями будинків.

Візит української делегації відбувся у рамках проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа".

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини