Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 22:05:55

Департаментом екології та природних ресурсів ОДА керуватиме Катерина Тканко

20.06.2015   06:55Агенцiя

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 червня 2015 року № 370-к, за погодженням Міністерства екології та природних ресурсів України, директором Департаменту екології та природних ресурсів ОДА призначено Катерину Тканко, яка довгий час виконувала ці обов`язки.

19 червня очільник області Валерій Куліч представив новопризначеного керівника колективу Департаменту. Він, зокрема, зазначив, що структурний підрозділ не простий, є низка проблемних питань, потребуючих вирішення.

— Але, Катерина Тканко, виконуючи обов`язки директора Департаменту, показала, що здатна вирішувати складні питання та поставлені завдання. Сподіваюсь з новим керівником Департамент працюватиме чітко і злагоджено на благо рідного краю, — підкреслив голова обласної державної адміністрації.

Наголошуючи на професійних якостях нового керівника, Валерій Куліч висловив сподівання на плідну співпрацю та реалізацію екологічної політики в області.

У свою чергу, Катерина Тканко запевнила очільника області, що докладе максимум зусиль до вирішення екологічних проблем Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини