Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 23:47:06

Ситуація з погашення заборгованості із заробітної плати в області перебуває на контролі у влади

18.06.2015   09:02Агенцiя

Питання своєчасності виплати заробітної плати в області знаходиться на постійному контролі органів влади. Більше ніж на 7% зменшилися борги із заробітної плати в країні, однак на Чернігівщині ще не досягнуто позитивної динаміки. Сума боргу у травні зросла на 100 тисяч гривень і на сьогодні становить майже 21 мільйон гривень. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич під час чергового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, що відбулось 17 червня.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олега Русіна, заборгували зарплату своїм працівникам 49 підприємств області. Значна частина з них є боржниками уже тривалий час, а деякі поповнили це коло в цьому році.

На сьогодні, найбільшу суму боргу сконцентровано на 32-х економічно активних підприємствах регіону. Серед них: ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів „ЧеЗаРа“»; дочірнє підприємство «Чернігівнафтогазгеологія» НАК «Надра України» та його два підрозділи у м. Прилуки та м. Ніжин; ПрАТ «Завод „Ніжинсільмаш“»; ПАТ «Хімтекстильмаш»; державне підприємство «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Значні борги акумулюють 17 економічно неактивних підприємств. До 14-и із них здійснюються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Ще 3 підприємства призупинили діяльність.

Позитивним моментом залишається відсутність заборгованості із заробітної плати серед сільськогосподарських підприємств області. У територіальному розрізі — не мають боргів підприємства 14 районів Чернігівщини.

Про ситуацію та шляхи прискорення погашення заборгованості інформували комісію керівники підприємств-боржників Новгород-Сіверського, Чернігівського та Ріпкинського районів.

— Питання своєчасної виплати заробітної плати та погашення боргів з неї є першочерговими і повинні вирішуватися в загальному комплексі соціально-економічних проблем. Адже саме вони мають значний вплив на настрій населення та матеріальні статки сімей, — наголосив Леонід Сахневич, підсумовуючи результати засідання.

На його переконання, необхідно роботи все, щоб підприємства в області працювали, люди вчасно отримували заробітну плату, а бюджет поповнювався необхідними коштами.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини