Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 08:07:41

На Чернігівщині триває операція "Рубіж"

18.06.2015   08:12Агенцiя

Оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Рубіж» проводиться органами державної фіскальної служби з метою попередження, виявлення та припинення порушень митного законодавства, наповнення державного бюджету, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах.

У рамках проведення операції, спільною робочою групою з числа працівників Чернігівської митниці ДФС та оперативних співробітників ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 7 перевірочних заходів. За рахунок збільшення заявленої декларантами митної вартості імпортованих товарів до бюджету додатково надійшли грошові кошти у сумі близько 400 тис. грн.

Співробітниками митниці складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за статтею 483 Митного кодексу України (Переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Мешканець однієї з центральних областей України намагався ввезти з-за кордону на митну територію України транспортний засіб за підробленими документами. Транспортний засіб вилучено.

З метою забезпечення відповідного реагування та проведення перевірочних заходів Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у разі наявності інформації про факти переміщення товарів (автотранспорту, іноземної валюти тощо) через державний кордон України на території Чернігівської області з порушенням митних правил, приховуванням від митного контролю або за підробленими документами, громадяни можуть звернутися до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області за телефоном (0462) 651-479 та у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян» за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Комсомольська, буд. 11.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.